Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nyolcadikos matematika tankony...

Nyolcadikos matematika tankonyv feladatainak megoldasa fent van valahol?

Figyelt kérdés

Matematika 8.

Gondolkodni jo!

Műszaki Kiado


2014. szept. 29. 15:29
 1/3 anonim ***** válasza:
6%

Ki kell számolni! Tanulni kell!

Magaddal fogsz kiszúrni, miután majd felnőttként dolgozni akarsz majd, mert sulit valahogy átpuskáztad, csak éppen nem tudsz önállóan számolni!

Az élet minden területén tudni kell számolni, ha csak nem utcaseprő akarsz lenni, mert ott tényleg nem kell, elég ha saccolsz.

2014. szept. 29. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
90%
hat mar azt hittem megtalalom mert 1 feladatot kene csinalnom azt senki a csaladba nem erti azt akk anyuka jon oktatni ahelyett h segitene. sztem innen szuloket le kene tiltani de mind1
2017. szept. 10. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Kedves 1. Válaszadó! Gondold meg mielőtt leírsz valamit! Nekem is kéne, de nem azért hogy csaljak. Csak azért kellene hogy le tudjam magam ellenőrizni.
2020. jan. 8. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!