Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Te véleményed szerint hogyan...

Te véleményed szerint hogyan alakult ki a világegyetem? Mikor volt az idő kezdete és vége? (Ne a tudomány elméletét írd le, hanem amit te gondolsz)

Figyelt kérdés

2014. okt. 2. 13:53
 1/2 anonim ***** válasza:

Mégis, mire vagy kíváncsi?

Szerintem a rózsaszín unikornis alkotta.


A tudomány eredményeire van bizonyíték. Ez miért nem érdekel téged?

Meséket akarsz hallani? Mert akkor van kb. 8000 féle teremtéstörténet... némelyik egészen elrugaszkodott. Olyanokat tudnak az emberek kitalálni, nem is hinnéd.

2014. okt. 2. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Shai-Hulud ***** válasza:

"Kezdetben csak Khaosz, a tátongó üresség létezett, belőle vált ki Erebosz, az alvilági Sötétség, és Nüx, a fekete Éjszaka. Aztán megszületett Gaia, a széles mellű Föld, a világmindenség megingathatatlan alapja, s önmagából hívta létre Uranoszt, az Eget. Akkor már megjelent minden élet ősforrása, a Szerelem a világban, az Ég a Föld után kívánkozott, s Gaia a százkezű Hekatonkheireket, az egyszemű Küklópszokat és a Titánokat hozta világra."

[link]


Csakis így történhetett, más módot én el sem tudok képzelni!

2014. okt. 2. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!