Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Fiúk! Ti járnátok egy olyan...

Fiúk! Ti járnátok egy olyan lánnyal akinek a családja nincs jó anyagi helyzetben?

Figyelt kérdés
Az a problémám, hogy nem állunk olyan jó anyagi helyzetben. Nem hordok márkás ruhákat, persze nem szakadtan járok vagy koszosan, vannak ruháim, úgy gondolom hogy elég stílusosan is öltözködöm. Itthon is rend van és tisztaság, természetesen fürdőszobánk is van, de nem nagy a házunk. Egy szobában vagyok a hugommal. A barátaimat nem szoktam hazahozni mert elég szűkös a hely, és nem a legmodernebben van berendezve a ház. Titeket ez zavarna? 17/L
2012. aug. 31. 21:26
 1/10 anonim ***** válasza:
Soha nem anyagi helyzete miatt választottam barátnőt..ilyesmi számomra lényegtelen.
2012. aug. 31. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nem hiszem hogy bárkit is ez alapján kellene megítélni. Ráadásul ha valakinek az számít hogy pénzes legyen a nője szerintem nézzen magába mert még semmit nem ért el az életben. Ha az ő szülei gazdagok akkor sem ő dolgozott meg érte, magától valószínűleg ilyen korban még nem ért el semmit.
2012. aug. 31. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ha csak nem vagytok cigányok(nyilván nem,mivel írtad hogy higiénikus vagy)akkor ez engem nem érdekel.
2012. aug. 31. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Hát, normális fiúnak ilyenek nem nagyon számítanak...
2012. aug. 31. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Nem, nem vagyunk cigányok :D mindkét szülőm dolgozik, de nem keresnek sokat.
2012. aug. 31. 21:37
 6/10 prnce válasza:

Ez ugyan az mint hogy : Óvakodj tőle,bár meddig is élj,

Hogy embert,külsejéről ítélj.

Az hogy keveset keresnek,meg hogy nincs nagy házatok az nem a te,és nem is az ő hibájuk.Ha valaki emiatt nem akarna veled járni,vagy ezért lenne veled bunkó,stb. SZARD LE :)

2012. szept. 1. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ilyen esetben nem a pénz a lényeg.
2012. szept. 1. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem zavarna, sőt én pont ilyen lányt keresek, csak idősebbet.
2012. szept. 1. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

nema pénz a lényeg:


-legyél jó fej

-ne legyél segggggg hülye

-legyél higénikus

-cigány se :P

A szűkös hely és a kevés pénz nem számít ha ez mind bennd van :DDDD a leírtak alapján jófej csaj lehetsz :P...

2012. okt. 29. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Miért zavarna?
2013. jan. 24. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!