Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » 17F vagyok. Nöhetek e még ha...

Tricepsz kérdése:

17F vagyok. Nöhetek e még ha apum 180 cm anyum 155 cm? (ja és a genetikán kivül mivel tudom garantálni a magasság növekedést)

Figyelt kérdés

2014. okt. 3. 19:46
 1/4 A kérdező kommentje:
Ja és 168 cm vagyok!!!
2014. okt. 3. 19:47
 2/4 anonim válasza:
Igen, még 1-2-3 évig nőhetsz pár centit. A magasság növekedését nem lehet ebben a korban már nagyon befolyásolni semmivel, már inkább csak széltében lehet gyarapodni, ha akarsz.
2014. okt. 3. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a valaszt!(reménykedek még pár centiben)
2014. okt. 4. 13:29
 4/4 anonim ***** válasza:
Hát,én ismerek egy gereket.18 éves idén nyáron még alacsonyabb volt a karate edzőnknél (láttam,mert mellette állt páros gyakorlat bemutatásánál),most meg már magasabb nála.Ismerek egy másik gyereket,ő már elmúlt 20 éves,nem tudom,pontosan mennyi,de tavaly még ő is talán 175 vagy alacsonyabb lehetett,most meg már biztos van 180.Tehát vannak ilyenek.Én is alacsony vagyok.Én is ebben reménykedek,hogy növök egyet hirtelen.
2014. okt. 4. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!