Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek jézus milyen...

Szerintetek jézus milyen ember volt? Mármint az egyszerű mindennapokban?

Figyelt kérdés

Amikor az ember jézusról olvas vagy beszél mindig a csodákról van szó meg hogy a ő a megváltó, a messiás stb. stb. de e mellett milyen volt szerintetek?


Mert szerintem ő is csak egy egyszerű ember volt, csak éppen nagyon jó fej. Ő valami ács volt ha jól tudom tehát valószínűleg ő is úgy élt mint midnenki más. Reggel fölkelt elment dolgozni, este hazajött esetleg elment halászni a haverokkal és kész. Valahol azt hallottam hogy felesége is volt.. szerintem tök jó haver lehetett, akire számíthattál, aki mindig meghívott egy körre ha épp nem volt pénzed.


Szerintem a biblia csak kiszínezi a tetteit. Pl amikor valaki beteg volt és ő meggyógyította, akkor lehet h csak vmilyen orvosságod addott neki v valami, amit aztán csodának tartottak az emberek.


Most gondoljatok bele, a biblia tele van mindenféle csodákkal, pl ahogy mózes szétválasztotta a tengert, h jézus járt a vízen stb.. de ha ezek mind igazak akkor most miért nincsenek hasonló esetek? Szerintem csak akkoriban ha vmit nem értettek az emberek egyből csodának tarották.. ma viszont már többet tudunk a dolgokról szóval nem veszünk be midnent olyan könnyet.


Ettől függetlenül nem mondom h nem léteztek ezek az emberek, csak nem hiszem h minden pont úgy történ ahogy le van írva.



2014. okt. 4. 13:53
 1/2 anonim ***** válasza:
átlagos, segítőkész. Bár máshogy látta az akkori világot, amint a többi.
2014. okt. 5. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 FCs válasza:

Kedves Kérdező!

Mindenhol, és minden korban nagybetűvel írták és írják a nevét.

2014. okt. 5. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!