Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Igényelhetek-e a Magyar...

Igényelhetek-e a Magyar Államkincstár által kiadott hatósági igazolványt? Többi lent.

Figyelt kérdés

Hiába telefonáltam, e-maileztem és érdeklődtem sok helyen ezután, nem kaptam konkrét választ, sőt, mindenhol nagyjából mást mondtak.

A lényeg: idén lettem 20 éves, tartós betegségem van, tejcukor-érzékenység, amire emelt összegű családi pótlék járt, és tanulói jogviszonnyal igényelhettük a kártyát minden évben. Idén májusban megszűnt a tanulói jogviszonyom, és már nem is tanulok, tehát továbbiakban nem lesz tanulói jogviszonyom. Hallottam, hogy orvosi vizsgálat szükséges, hogy elbírálják, és hallottam azt is, hogy munkaviszony is elegendő, de valaki pedig kizártnak tartja, hogy igényelhetem. Csak az válaszoljon aki saját bőrén tapasztalta ki ezt, vagy aki konkrétan tud hasonló esetről. Előre is köszi



2014. okt. 4. 19:28
 1/1 A kérdező kommentje:
Változott a helyzet: Felnőttképzésben veszek részt, 1 hete írtam alá a szerződést, és nem munkaviszonynak számít, hanem tanulóinak.
2014. okt. 13. 21:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!