Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy kerüljek hozzá közelebb?

Hogy kerüljek hozzá közelebb?

Figyelt kérdés

Sziasztok légyszi segítsetek van egy fiú akit 8 éve ismerek oviba is együtt jártunk és szóval kb. 1 éve tetszik nekem és egy közelebb szeretnék hozzá kerülni,nem akarok még vele járni tudom ez csak valami tini szerelem,csak egy kcsivel töbet szeretnék mint barátség amúgy szerintem én is bejövök neki mert kb mindig amikor találkozunk elmesél nekem valamit, észrevesz meg köszön,meg mondta is hogy valamikor át mehetnék hozzájuk én meg bepánikoltam és azt mondtam malyd valamikor megbeszéljük,azóta nem merem elővenni a témát.

Szerintetek mit csináljak hogy közelebb kerüljek hozzá ?

Másrészt evvel az átmenős témával? (egy pár hónapja kérdezte meg)



2014. okt. 5. 20:30
 1/2 szántóvető ***** válasza:
át kéne menned hozzá.ha nincs jobb ötleted kérj tőle segítséget vagy tanácsot,találj ki egy kamu sztorit.gondolom hazudozni tudsz már.
2014. okt. 5. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ne filózd túl. Lehet, hogy csak egy jó havernak tart.

Lejobb az egyenesség a félreértések elkerülése érdekében.

Hívd meg valami szerelmes filmes moziba. Venni fogja a célzást. Lány létedre te is kezdeményezhetsz.

Vagy mond meg neki nyílan.

Szerintem csak barátságról van szó, mert köszön, ezt is már jelnek veszed. Legyen bunkó?

Nagy esély van rá, hogy nálad erősebb az érzés.

Pedig ved elő a témát, és tud meg mit akar veled beszélni.

Lehet, hogy minden kiderülne, azhelyet, hogy fölöslegesen futod a köröket.

A te döntésed, a te helyedbe most röktön ráírnék, kiváncsi lennék, hogy mit mondana. Lehet, hogy semmit mert nem érti hogy miért nem mentél vele, lehet, hogy ő is bepánikolt.

A pillanat soha nem jön vissza. Majd megtanulod, hogy ha reszkető lábakkal is, de élni kell a lehetőséggel. Vagy elmegy és soha többé nem jön vissza.

2014. okt. 5. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!