Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Van egy lány aki nekem nagyon...

Van egy lány aki nekem nagyon tetszik a keresztfiam keresztanyáról van szó. A lány sokat csalódott már a pasikban és érett gondolkodású. Mit tegyek hogy közelebb kerüljek hozzá? Tanács?

Figyelt kérdés
A kérdésem az lenne hogy szerintetek hogyan tudnék hozzá közeledni úgy hogy ne a rossz irányba forduljon a kapcsolatunk. Lassan haladó a lány nem kapkodja el a dolgokat és ideje sem nagyon van. Küld nekem negatív és pozitív jeleket is egy aránt. De nem tudom mit léphetnék pedig nem vagyok kezdő már az ilyen dolgokban mert rengeteg kapcsolatom volt már de azok mind ilyen könnyen jött pár randi után már meg voltak. Tanács?
2014. okt. 5. 14:07
 1/2 anonim válasza:
A keresztfiad keresztanyja? Ő már eleve a feleséged lenne. Vagy barátnőd. Szerintem szervezz olyan programot, ahol a keresztfiaddal vagytok hárman. Például mehettek állatkertbe, játszótérre, és amellett, hogy kedves és vicces vagy a kisfiúhoz, flörtölhetsz a nővel. A vicces pasikat imádják a nők, úgyhogy vesd be a trükköket! Ha veletek van egy gyerek is, könnyebb viccesre venni a figurát, bolondozni. sok sikert! :)
2014. okt. 20. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
hát azzal nincsen gond :) csak a nyitással van bajom mert sokat szoktunk hülyéskedni meg nevetni :) meg próbálok flörtölgetni bókolni. Csak a gond hogy nem nagyon akarom elszúrni a dolgokat mert ez nem olyan hogy nincs tétje vagy sikerül vagy nem :P amúgy lehetsz kereszt szülő úgy is ha nincs párod sem feleséged csak két külön ember. csak a vicces hogy mielőtt így lett volna már elkezdet tetszeni nekem ez a lány :)
2014. okt. 21. 16:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!