Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha horkolnak nagyon hangosan...

Ha horkolnak nagyon hangosan mellettem, hogy tudnék elaludni füldugó kivételével, egy szoba van?

Figyelt kérdés
Már nagyon sok hete egy huzamban nem bírok aludni. Általában hajnali 1 vagy 2 óráig fent szoktam lenni, 10kor fekszünk. 18/L
2014. okt. 7. 21:52
 1/6 anonim ***** válasza:
Na ez engem is érdekelne, mert nekem eddig csak a füldugó használt.
2014. okt. 7. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

anyáméknak meg a kétszobás lakás...


Én meg nappal aludnék, de a szomszédban egész nap ordítoznak. Füldugó alap, de már régóta hangszigetelt falon gondolkozok. Igazság szerint egy idő után már az ember annyira álmos, hogy megszokja és tud aludni tőle.


Ha nem bírsz aludni ne forgolódj és szenvedj, menjél járjál egyet éjjel a friss levegőn, vagy csinálj valamit, te tudod mit. Majd másnap éjjel már leszel olyan álmos, hogy fogsz tudni aludni, ágyú is döröghet.

2014. okt. 8. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

3 kispárna.

1 a fejed alá, 2 kétoldalt a füleidre.

Egész jól működnek.

2014. okt. 8. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Altató nagy dózisban, vagy megkérsz valakit hogy kiüssön.
2014. okt. 8. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Második, én még sajnos nem jutottam el ebbe a fázisba hogy megszokjam, ez évek óta megy és egyre jobban felcs**sz a dolog. :/


Éjjel sajna nem merek mászkálni kint.

2014. okt. 8. 15:46
 6/6 A kérdező kommentje:
Utolsó, nagyon humoros kedvedbe vagy. xD Altató kb kizárt egyéb okok miatt.
2014. okt. 8. 15:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!