Kezdőoldal » Utazás » Európa » Horvátországba a Murter...

Horvátországba a Murter szigetre mennénk nyaralni. Mi a véleményetek róla? Szép hely? Sziklás, látványos szép strandja van? Vagy átlagos? Vagy tudtok annál szebbet? A lényeg az lenne, hogy gyönyörű vize legyen, és szép sziklás panorámája a strandnak.

Figyelt kérdés
melyik strandjára érdemesebb menni?Nem tudom jól láttam e hogy ott van a közelben valami vízesés?az pontosan hol található?Sibenikben mit érdemes megnézni?
2014. jún. 15. 20:38
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem a legjobb hely az fix. Rengeteg helyen voltam már Horvátországon belül, de a Murter sziget az egyik legrosszabb választás, szerintem.
2014. jún. 15. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
murter a legszebb
2014. jún. 15. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Ezt ilyenkor nem értem!egyik ember azt írja nagyon szép, a másik meg teljesen az ellenkezőjét.Kifejtenétek bővebben hogy miért tetszett,és miért nem?nagy segítség lenne.Köszönöm!
2014. jún. 15. 22:49
 4/5 A kérdező kommentje:
vagy ajánljatok nyugodtan jobbat!sziklásat,szép vízzel,és szép strandal.legyenek jó kis sétáloutcák is nézelődni este,esetleg pizzázni,vacsizni...köszi
2014. jún. 15. 22:50
 5/5 anonim ***** válasza:
50%
porec, megszállni lanterna üdülőtelepen strand mellett van közvetlen. estére bekocsizni a városba, sétáló, éterrem, fagyi, ami kell.
2014. júl. 24. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!