Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Orr pc-t szúratni vagy lövetni...

Shimo kérdése:

Orr pc-t szúratni vagy lövetni érdemes?

Figyelt kérdés

Hallottam, hogy a szúrás elvileg gyorsabban és szebben gyógyul, viszont tű fóbiám van. Miért ajánlják kevésbé a lövetést?

Karika pc-t szeretnék egyébként, ha ettől is függő lehet a dolog.



2014. okt. 8. 19:09
 1/2 anonim ***** válasza:

Karikát csak szúrni lehet.

A szúrás lassabb, a lövés gyorsabb. Azért nem szokták a lövést ajánlani, mert a régi belövők, amik a fül CIMPÁRA voltak jók, roncsolják a keményebb szöveteket, mint a fülporc, vagy az orrcimpa. A modern kapszulás belövők sokkal jobban, egyenértékű egy szúrással. Ebből látszik, hogy az ára is ugyan annyi. kb 5.000 egy szúrás, de egy kapszulás belövés is.

Szúrással bármilyen ékszert be lehet rakni, lövéssel csak pontékszert.

Ha nagyon tűfóbiád van, csukd be a szemed, vagy ha úgy se menne, akkor lövesd, majd gyógyulás után cseréld ki karikára.


Ha lenne kérdésed, írj privátban ;)

2014. okt. 9. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

ó, már értem, köszönöm :D

én is gondoltam erre, hogy megvárom amíg a lövetés begyógyul, és utána cserélem ki a pc-t, ha már minden kötél szakad :D

2014. okt. 12. 19:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!