Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hova érdemes menni piercinget...

Hova érdemes menni piercinget szuratni Keszthelyen, Hévizen, Nagykanizsén, Zalaegerszegen és környékén?

Figyelt kérdés

Mindegy, melyik város ezek közül vagy a környékén, de van egy kis fóbiám a betegségektől, viszont szeretnék piercinget. Olyan helyet keresek, ahol tényleg rendesen sterilizálnak, tiszta és normális a hely. Régebben szurattam már, de akkor nem itt laktunk, és nincs kedvem átutazni a fél országot hogy oda menjek ahol akkor voltam :D

A for Life tattoo-ról keszthelyen mik a vélemények? Árat tudna nekem mondani valaki? Ajak piercing lenne.



2013. febr. 2. 19:42
 1/1 anonim ***** válasza:

Bár nem hiszem, hogy aktuális de Zalaegerszeg....

Elég kevés, Boris elköltözött vagy Keszthelyre vagy Hévízre de nekem fülbe porcot 2500ért mondtak árat,jó hely volt, kedvesek, segítőkészek, szépen dolgoznak, biztonságos. (na meg nagyon szexik...)


Van a Csipkeházban a Misso ahol szintén fülbe porc ékszerrel 3000ft. -Hát a higiénia itt is megoldott(?) de én inkább a tetováló helyeket szeretem mert ott biztos a tuti.


Maradt még a városi uszodában a Qrucz Tatto nekik van honlapjuk ott 4000ret írtak ilyenre, még nem próbáltam.

remélem valakinek segítettem ezzel.

2013. márc. 14. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!