Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Valaki segitene nekem lefordit...

Valaki segitene nekem leforditani angolra ezt a szöveget?

Figyelt kérdés

Jó hogyha van egy háziállatod. Véleményem szerint nincs is megbízhatóbb teremtmény mint az állatok, bármit elmondhatsz nekik, biztos lehetsz benne hogy nem adják tovább, sokan ebből az okból kifolyólag terápiaként is használják. Nekem falun van egy kiskutyám. Nagyon szeretm. Akárhányszor megyünk falura az az első miután kiszáltam a kocsiból hogy odamenjek hozzá és megsimogassam. Mikor meglát minket egyből elkezd ugrálni örömében. Még egészen kicsi volt sokat hordoztam az ölemben...aztán már egyre nehezebb és nehezebb lett ezt megoldani. gondolom nek is kell ezekután mondjam..a kutya a kedvenc állatom. Szörnyen sajnálom azokat akiknek allergiájuk van a kutyákra, vagy bármilyen más állat szőrre.

Némely esetben viszont problémát is okozhat egy háziállat. Megrághatja a cipót, kanapét, meg úgy mindent amit csak lehetséges. Amíg be nincs tanitva mindenhova odapiszkolhat...ami elég kellemetlen lehet.

Szerencsére a halakkal nincs ilyen probléma, viszont ott is kell az akváriumot rendszeresen takarítani.

Mindezek ellenére szerintem megéri tartani egy háziállatot. A gyerekek miatt is, mert van kivel játszanak és az időseknek is nagyon jó, mert van mivel elfoglalják magukat.



2014. okt. 9. 14:49
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!