Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A doki kerdezi hany kg vagyok...

A doki kerdezi hany kg vagyok mondom h nm tudom raallit a merlegre es lemer azt ott orditja h 73kg es mindenki hallja annyira gaz volt . Am a vedono mer meret (kg) meg minket minden evbe?

Figyelt kérdés
?

2014. okt. 9. 22:37
 1/1 anonim ***** válasza:

Ez is még a 20. század diktatórikus társadalmi berendezkedéséből maradt hátra. Ahol azt gondolják, az ember a társadalom egy darabja, és bármikor, bármiképp élhetnek vele. Ahhoz képest, hogy kötelező jelleggel megmondhatják, hogy te reggel 8-tól iskolában tartózkodol, ez csak apróság, hogy méregethetnek is.


Ha a gyerekek szintjén is eltörölték volna a diktatúrát (ezt nem tették meg, mert gyerekeknél nyugaton is az van) akkor lássuk be, hogy semmi közük nem lenne hozzá.


Haszna annyi van, hogy:


1. Kiszűrnek ilyenkor bizonyos betegségeket, amivel jobb az illetőnek, ha idejében tisztában van.


2. Készül az országos statisztika. Ami egyéb szempontokból azért nem rossz, hogy van.


Hát, igen, tapintatosság az nulla. Ha kulturáltabb világban lennénk, akkor arra kéne odafigyelniük, hogy mikor kiderül egy-egy gyerekről valami probléma, akkor azt külön vele kéne megbeszélni, nem a többiek előtt égetni vele. Illene már egyesével végeztetni ezeket a vizsgálatokat, ha meg erre nincs idejük-erejük-pénzük, akkor meg hagyják az egészet, mert alapvetően semmi közük hozzá. Állítólag ma már meg is lehet tagadni az ilyen vizsgálatokat.

2014. okt. 10. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!