Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Velem van a baj? Én egy 14...

PiciPanda kérdése:

Velem van a baj? Én egy 14 éves lány vagyok de mindig bántottak a fiúk ezért ha egy is furcsa, vagy épp flörtöl velem azonnal bunkó leszek és közlöm vele haljon meg. Mit tehetek ez ellen?

Figyelt kérdés

Ez lassan már ösztönös, ilyen fiatalon nem akarok kapcsolatot de félő ,hogy később problémát jelenthet.Mindig bántottak kicsi korom óta,csúfoltak megütöttek és nincsenek túl jó emlékeim velük ezáltal félek tőlük és tartok egy távolságot.Mit tehetnék ez ellen?El fogom nőni?tanácstalan vagyok..

Előre is köszönök minden választ.



2013. szept. 27. 23:41
 1/3 anonim válasza:

Próbáld visszafogni magad,és ha még nem akarsz kapcsolatot,

mondd meg neki,h még nem akarsz kapcsolatokat,viszont barátok lehettek.És ha nem mondasz olyat,vagy csinálsz,akkor ők se fognak bántani,amúgy a legtöbb fiú nem ütne vagy csúfolna lányt ennyi idősen.

Nem kell félni tőlük.Lehet,h fiatal korodban bántottak,

és mély sebet hagyott,de most már nagyobb vagy,és ez nem azt jelenti,h most is bántani fognak.Beszélj higgadtan.:)

2013. szept. 28. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi én igyekszem de még ilyen idősen is sokat csúfolnak mert 180cm magas vagyok. Szóval van olyan akivel el tudok beszélgetni de valahogy eléggé félek tőlük.Meg ugye most már bátrabb vagyok meg minden de nagyon nehezemre esik nem elrohanni amikor körém gyűlnek és nekiállnak piszkálódni.
2013. szept. 28. 09:11
 3/3 anonim válasza:

én is magas vagyok de engem nem nagyon csúfol(t,n)ak.

ne is figyelj rájuk.

2013. szept. 28. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!