Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért ilyenek a fiúk? Legalább...

Miért ilyenek a fiúk? Legalábbis velem.

Figyelt kérdés

Az osztályomban van pár fiú, akik bent órákon levegőnek néznek, általában hozzám sem szólnak, főleg a szőke, hidrogénezett kiscicákkal lógnak, piszkálják őket, meg stb, de mikor kint vagyunk utcán, vagy msn-en beszélgetnek velem ,akkor normálisak, azt mondják, hogy utálják a fentebb említett lányokat, meg hogy én vagyok a normális, és milyen jó lenne ha mindenki ilyen lenne... Már annyira nem értem hogy miért van ez...

Az egyikük talán egy kicsit tetszik is de nem igazodok ki rajta. Egyik percben azt mondja, hogy jól nézek ki, milyen jó velem lenni, másik percben meg a többiekkel van, és nem értem miért.


14/L


2010. márc. 22. 18:12
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Illetve nem is az a bajom, hogy a többiekkel van. Legyen. De olyankor velem is hülye... Csak iskolán kívül normális :S
2010. márc. 22. 18:15
 2/12 anonim ***** válasza:

ez nagyon érdekes.

lehet hogy azokkal a lányokkal menő lenni?

2010. márc. 22. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
előző vagyok és hogy menő velük lenni érdekes megfogalmazás úgy értettem hogy a hidrogénezett plasztikcicák menők és az a divat hogy velük lógnak és amikor nincsenek ott akkor te vagy a soronkövetkező?
2010. márc. 22. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Nem tudom. Nekem a srác mindig azt mondja, hogy azért bír engem, mert hasonló ízlésűek vagyok, meg különleges, nem olyan mint a többi. Mert hogy a többiek k*rvák... nem értem miért mondja ezt nekem ,ha mégis velük van. :(
2010. márc. 22. 18:23
 5/12 A kérdező kommentje:
nem vagyok, hanem vagyunk. bocsi :)
2010. márc. 22. 18:24
 6/12 anonim ***** válasza:
Szerintem ne reménykedj xD Én 18 éves vagyok de itt is ugyanez megy! Szünetben őket ölelgetik meg minden, engem meg utálnak, pedig nem vagyok ronda, sem visszafogott, csak épp vannak elveim és nem vagyok cicababa. Aztán amikor nincsenek jelen, a rondától a k*rváig mindennek elmondják őket!
2010. márc. 22. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Meg nekem sokszor meg szokott nyílni, és akkor teljesen más, de komolyan. Meg akar védeni, a múltkor majdnem megölelt, mert sírtam a barátnőm miatt, akiben nagyot csalódtam... És mikor rosszul éreztem magam akkor is segített nekem, de nem értem... én ezt így nem bírom, mert elhiszem, hogy van valami, de közben nem úgy viselkedik, és ez is rosszul esik :(
2010. márc. 22. 18:26
 8/12 anonim ***** válasza:
Sajnos ilyenek a kétszínű emberek. Középiskolában az én osztályom tele volt ilyenekkel és nagyon rühelltem őket, mert utálom a felszínes kapcsolatokat. Amikor ezek az emberek csak azért beszélgetnek hogy hallható legyen a hangjuk, de értelme nincs kb. Meg teszik a "haverok" előtt az arcukat pedig azok a haverok nem is igazán a haverjaik:) csak eszközök amik előtt "menőnek" érzik magukat. ebbe persze beletartozik az is, hogy a normális embereket megalázzák a többiek előtt. Ezek az emberek szerintem szörnyen meg akarnak felelni másoknak és amikor kettesben vagy velük akkor normálisnak tűnnek (mert éppen neked kell megfelelni:) aztán vagy kinőnek belőle vagy nem. bár szerintem esélyesebb, hogy nem. 19/f
2010. márc. 22. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Egyszerű válasz: TIPIKUS PASI
2010. márc. 22. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
Suliba mindenki hülyül!
2010. márc. 22. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!