Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Az emberek mért név alapján...

Az emberek mért név alapján itélnek? Olvastam egy forumot és mindenki a Zsanett nevet szapulta. Több száz kommentár volt hogy e név viselője könnyűvérű, erkölcstelen. Attól hogy nekik nem tetszik mért kell általánosítani? Mire fel ez a mocskolódás?

Figyelt kérdés
2008. aug. 11. 18:16
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
8%
Zsanettnak külön sztorija van:D Mostanában Ede se lennék:D (homár) de szerintem ez ilyen beidegződés:D pl ha nekem vki azt mondja, hogy xy-t Enikőnek hínak akkor alapjáraton 1 teltebb csakj képzelek, A gabicára 100% h feketehajú lesz, Niki névről hiphop os csaj jut eszembe. Ez van:D
2008. aug. 11. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
56%
Az emberek jó részére "rá van írva", hogy hogy hívják. A Zsanettek általában tényleg könnyűvérűek. De a legjellegzetesebb nekem a Csaba. Száz ember közül is megmondom, hogy kit hívnak úgy. Vagy az Etelka. Érdekes dolog, de a név sokszor meghatározza, hogy ki hogy viselkedik. Sokat gondolkodtam már azon, hogy miért van ez, és arra jutottam, hogy a szülők, akiknek ugyanaz a név tetszik, valószínű, hogy azonos mentalitással is rendelkeznek, és hasonlóan nevelik a gyereküket. De az, hogy a külső jegyek miért hasonlóak az azonos nevű embereknél arról tényleg fogalmam nincs, de a Csabák tutira tök egyformák.
2008. aug. 11. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
A csabákat én is felismerem... viszont egy zsanettet ismertem személyesen, ő nem volt egyáltalán könnyűvérű... nagyon csendes, okos csaj volt...
2008. aug. 11. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
57%
A kivételek erősítik a szabályt. :)
2008. aug. 11. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim válasza:
60%
Nekem van egy Zsanett nevű ismerősöm hát az is elég könnyű vérű. Persze lehet hogy ez csak ilyen fura egybe esés.
2008. aug. 11. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim válasza:
0%
Mármint egybeesés.
2008. aug. 11. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
na engem is így hívnak...de egyáltalán nem jellemző rám ez a feltételezés! Sőt!!! Csak fura hogy mindenkinek ez jut eszébe ha bemutatkozom nekik!
2008. aug. 12. 12:38
 8/19 anonim válasza:
75%

Én is Zsanett vagyok, de rám egyáltalán nem jellemző, hogy könnyű vérű vagyok. És a barátnőm is Zsani, rá sem mondhatnám azt. Az embereket nem a nevük alapján kell megítélni. Mert aki ezt teszi az : hülye :D

Most mondjam azt hogy a Zsanettek jófejek? Tuti aki nem Zsani az felháborodik. x)

2009. jan. 29. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
:D köszönöm h irtál..teljesen igazad van!! A Zsanettek jó fejek!! :D :-P
2009. jan. 31. 17:33
 10/19 anonim válasza:
Ennyi! ;D (Y)
2009. febr. 1. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!