Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy magyarázzam el anyunak?...

Hogy magyarázzam el anyunak? Mit tennétek, hogy ne váljon kínossá a dolog?

Figyelt kérdés
Van egy srác, akinek anya szerint tetszem,már háromszor célzott rá. De a srác(aki eladó) nem küld felém jelzéseket, de ha megyünk vásárolni akkor kedveskedik nekünk és hoz olcsóbb termékeket. Szerintem egyszerű kedvességről van szó, de anyum nem így hiszi,és már apumnak is elmondta... nem tudom hogyan tudnám tudatosítani anyàban, hogy ez csak szimpla kedvesség. :/ Kicsivel többet gondol bele, mint kellene
2014. okt. 13. 20:25
 1/2 anonim válasza:

Elofordulhat hogy anyukadnak igaza van mivel idosebb erettebb jobban latja a dolgokat.

esetleg neked is tetszik a srac ? Mert ha igen te is kuldhetnel jeleket.

ha pedig nem 1szeruen magyarzd el neki h neked nem tetszik es ne tegyen megjegyzeseket mrt nem orulsz neki ennyi :)

2014. okt. 13. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a választ,igazad van lehet, hogy jól látja, de a srácnak is kellene jeleket küldenie, nem? Nem is néz rám...így nekem nem jön be...
2014. okt. 13. 20:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!