Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek közeledjek felé...

Szerintetek közeledjek felé barátilag?

Figyelt kérdés

Lassan fél hónapja jött a osztályunkba egy srác full sötét cuccokban jár láncos fariban szegecses tornacsukában kapucnyis felsőben olyan derékig érő és a tekintete a egész osztály fél tőle.. sőt még a tanárok is nem is szólnak rá hogy húzza le a kapucnyit.

Viszont látom is értelmét észre vettem én hogy hosszú haja van és van egy megérzésem hogy ez a halálra ijesztő külső valami szelíd lelket tart pár napja elkezdtem vele beszélgetni és kiderült otthon teljesen elzárt verziós napi 8-10 órát tölt gépekel ahogy mondta mert szerinte ott önmaga lehet.

Hát nekem is elégé ilyesztő nem csak a osztálytársaknak első nap belekötött a osztály menője hát kicsit csúnyán végződött az megfogta a nyakát és fadra szorította rengeteg erő és harag is van benne olykor azóta fél tőle mindenki de én nem annyira meg hát csak velem beszél de olyan mintha ismerném régről szerintetek folytasam a barátkozást ismerjem meg jobban?



2014. okt. 13. 22:04
 1/1 A kérdező kommentje:
Ha van benne kis hiba az azért lehet mert ezt még telórol írtam. azóta enyhén barátságban vagyunk de ugyan olyan a többiekkel, csak velem kedves viszonylag.
2014. okt. 24. 15:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!