Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan közeledjek barátilag...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan közeledjek barátilag egy olyan fiúhoz, akivel korábban randiztam?

Figyelt kérdés
De nem volt köztünk semmi komoly, csak pár randi. Viszont nagyon megkedveltem mint embert és szeretném ha megmaradna a kapcsolat, ha kialakulna egy barátság közöttünk. Neki viszont van párja és egyrészt nem akarom hogy félreértse a közeledésem, másrészt nem tudom párkapcsolat mellett mennyire hajlandóak a fiúk lány barátot befogadni. Tudtok tanácsot adni?

2014. márc. 1. 17:13
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
A te igényeidet se lehet egy könnyen kielégíteni.Szóval a töltött káposztából is csak a tölteléket eszed meg?
2014. márc. 1. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Mondd meg,hogy barátkozni szeretnél vele, azt kész:D
2014. márc. 1. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!