Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Melegek! Mit gondoltok a nős,...

Melegek! Mit gondoltok a nős, meleg pasikról?

Figyelt kérdés
2014. aug. 31. 14:25
 1/7 anonim ***** válasza:

Én leszbikus vagyok és sok ilyen meleggel találkoztam.

Nagyon-nagyon gáz, már csak azért is, mert nyilván megcsalásról is szó van. Az alapból megbocsájthatatlan.


De ez a kettős élet, szerintem a meleg szubkultúra alja amikor valakinek kirakat házassága van, közben meg aluljárókban, wc-kben, népligetben khhm....

2014. szept. 1. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Én meleg vagyok,de én sem tudnék így élni.


Sokan mondják,hogy de hát akkor nagy volt a társadalmi nyomás,de én ismerek 40,50 feletti meleg pasikat is,akik egyedülállók vagy ez nem történt meg velük.

Akkor mégis hogy van ez?

Szerintem igazából ez az ember jellemén múlik,hogy kinek akarsz megfelelni,magadnak vagy másoknak.

Én magamnak akarok élni az életemet,nem másoknak.

2014. szept. 1. 13:19
 3/7 anonim ***** válasza:
Nagyon sok meleg titkolja, hogy a meleg. A többség így él, szerintem szánalmas...
2014. szept. 1. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Nem tudom miért jobb hazugságban élni.

Illetve milyenek lehetnek így a mindennapok.

Elmész a "nagyszerű" heteró ismerőseidhez,akik azt hiszik heteró vagy,és mindenki "boldog".

Én inkább megvagyok egyedül,nem kell feltétlen bármilyen társaság,csak hogy legyen.

2014. szept. 1. 14:54
 5/7 A kérdező kommentje:

Most találtam egy 50 körüli pasit tárkeresőn.

Családi állapota_Házas.


Kérdeztem tőle,hogy miért jó ez így neki?

Neki megfelel ez az állapot,ha meg áll a farka akkor megoldja:DEzt mondta:D

Persze arcképet nem mer küldeni,nehogy valaki felismerje:D

Akkor hogyan ismerkedik?

Nem is értem......


Nekem ez nem is menne,még ha akarnám sem tudnék így élni,látszana rajtam a depresszió.

2014. szept. 1. 14:57
 6/7 anonim ***** válasza:

Alig par hete jöttem ossze egy fiuval, eleg nehez volt beismeri ezt az egesz dolgot. Baratnom meg mindig megvan, tudom, hogy egy ocsmány alak vagyok, de nem tudok szakítani vele, nagyon szeretem, de a barátomat nyilvan jobban. Ez a házasságos dolog nekem is sok, viszont a meleg dolog nekem tobb. A barátommal "titokban" vagyunk egyutt, tudom ez igy nem fog sokáig működni, de en inkabb leszek valaki mas, minthogy megtudják, meleg vagyok.

Tudom, eleg gyerekes megoldás, de ha a társadalom ezt kívánja

17f

2014. szept. 1. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Utolsó te még csak 17 éves vagy,fog változni a hozzáállásod.


Én 26 vagyok,de 22 évesen mertem egyáltalán talizni is valakivel.


És ez amit mondtam nem feltétlen korfüggő,vagy generációfüggő.

Nemrég beszéltem egy olyan velem egyidős sráccal,aki bár tudja,hogy meleg,de bár jön a baba a lánnyal....

Hát ez van....

Pedig ma már senki nem tart pisztolyt a fejedhez,hogy házasodj meg.

2014. szept. 2. 10:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!