Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Úgy érzem, hogy leszbikus...

Úgy érzem, hogy leszbikus vagyok. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Soha nem érdekeltek igazán a fiúk, a lányokra viszont még csak nem is gondoltam, egészen mostanáig. 1 éve figyeltem fel a furcsa érzéseimre és azóta is tart. 18 éves vagyok, ez még változhat? Nagyon szeretném, mert így nagyon nehéz élni. Már vágyom egy kapcsolatra, de itt, Magyarországon nem lehet ismerkedni, legalábbis nekem még nem sikerült.

Nem tudom, hogy mit tegyek, nem is nagyon merem elmondani senkinek.

Tehát a kérdésem az, hogy van rá még esély, hogy ez megváltozzon, hogy a fiúk érdekeljenek? Tudom, hülye kérdés, de azért remélem, hogy kapok pár rendes választ is rá, vagy esetleg tanácsot.



2014. szept. 4. 20:04
 1/1 anonim válasza:
100%

Először is: rengeteg leszbikus él Magyarországon, simán lehet ismerkedni.

És hogy a lényegre is válaszoljak: az, hogy soha nem érdekeltek a fiúk, árulkodó lehet. Minden leszbikus életében eljön az a pont, amikor hirtelen ráébred, hogy hoppá, a lányokat is meg lehet nézni és aztán ahogy telik az idő, ez egyre nagyon hangsúlyt kap az életedben. Egyesek gyerekkorban jönnek rá, mások 20 évesen, megint mások 3 gyerek után. Fogadd el magad, adj magadnak időt. Ne skatulyázd be magad, felesleges pontosan meghatározni, hogy most heteró vagy, leszbikus vagy biszex. Kit érdekel? Úgysem tudsz rajta változtatni, éld az életed. Ha úgy tartja kedved, nézd meg a lányokat, de ha egy srácról gondolod azt, hogy jól néz ki, az is rendben van. 18 éves vagy, rövid időn belül kialakul majd a szexuális orientációd, rájössz, hogy ki is vagy igazából, de emiatt ne izgulj. Nem azt mondom, hogy leszbikusként élni könnyű, de a barátnő kárpótol mindenért. ;) Ne akarj más lenni mint aki vagy, nem szabad elfojtani az érzéseidet. A homoszexualitás természetes, persze ezt a beszűkült látókörű, "hatalmas bibliaismerettel" rendelkező közép-kelet-európainak nehéz felfogni, de a saját érdekeidet kell nézned. Egy életen át úgysem tudsz hazudni magadnak, felesleges. És csak ártasz magadnak.

2014. szept. 4. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!