Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ilyen szerencsétlen ember,...

Ilyen szerencsétlen ember, mint én létezik ezen a földön?

Figyelt kérdés

Mai nappal bekerültem AZ új munkahelyemre, szalagmunkára amitől eléggé, sőt nagyon tartok (eü. okok miatt).

Jelentkeztem 2 másik álláshirdetésre, az egyikre már vagy 3 hónapja, a másikra kb. 2

Nem jött válasz sehonnan, sőt az egyik álláshirdetést még újra is hirdették.

Aztán végső lehetőségként elígérkeztem erre a szalagmunkára.

Amin hazaértem szokásos módon megnéztem a leveleim, hát nem egy üzenet jött az egyik álláshirdetőtől, hogy mehetnék oda??!! DE! Ez még nem is lenne (akkora) baj -százszorta jobban szerettem volna ezt az állást, mint a mostanit...- a levél elolvasása és az idegösszeomlásom után (pontosan 42 perccel) hívott a másik álláshirdető, hogy felvenne. (Hozzátenném, ezt az állást is fényéveknél jobban és szívesebben elvállaltam volna, sőt még tetszene, élvezném is..)


A párkapcsolatom is úgy alakult majdnem 2 éve, hogy ismerkedtem egy férfival, megkedveltem, aztán mikor komolyabbra fordult volna a dolog közöttünk, bejött a képbe a régi nagy szerelmem.


Hogy legyen hab a tortán, a tanulmányaimat szerettem volna folytatni egy általam kedvelt, iskolában és szakmában, de azt a választ kaptam, hogy sajnos azt amit én kinéztem magamnak nem indítják. Így kerestem egy másik iskolát, másik szakkal (nem volt AZ amit én szerettem volna), és be is iratkoztam. Ez augusztus vége felé volt. Augusztus 30-án hívtak a másik iskolából, hogy összejött a létszám, indítják a képzést. :')


Kérdezem én, miért van ez folyton-folyvást? Már eljutottam arra a szintre, hogy biztos Isten megmérettet. Mert van erre más magyarázat?!

Tudom hülyének tűnök ezek után, csak teljesen el vagyok kenődve :(



2014. okt. 14. 17:33
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ehhez a szalagmunkához nem kell neked hűségesnek lenni. Azonnal menj oda,ahova felvennének és szeretnél. A szalagosnál meg megmondod, bejött egy másik, felmondási idő alatt egyik napról a másikra mehet ez. Ezt intézd most a többi szívügy, meg hab a torta várhat.
2014. okt. 14. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Te nem szerencsétlen vagy hanem hülye.


Ahelyett, hogy örülnél az újabb, jobb lehetőségeknek, hisztizel meg picsogsz. Nem is érdemled meg a jobb munkát, jobb iskolát, jobb pasit.

2014. okt. 14. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Pfff...lövésed sincs, milyen egy tényleg szerencsétlen ember élete.
2014. okt. 14. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Első válaszoló köszönöm!

Második válaszoló: Tudod elég sz@r dolog várni-várni aztán lemondani dologról, dolgokról, aztán beletörődni a sz@rba.

Az egyik állásnak lőttek, azonnal kellett volna Neki a dolgozó. Természetesen örülök (..), de lehetnek ellenérzéseim is.. Minden ember más.

2014. okt. 14. 17:55
 5/12 anonim ***** válasza:
Továbbra is tartom magam ahhooz, hogy te nem szerencsétlen vagy. Konkrétan fogalmad nincs arról, mit jelent igazán szerencsétlennek lenni. Csak egy elkényeztetett hisztis csipa vagy.
2014. okt. 14. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

"azonnal kellett volna Neki a dolgozó."

De hát mehetsz azonnal!! A szalagnál állni kell, mondd hogy látod az első nap után, hogy nem bírod. Megírják a papírjaid és kész.

2014. okt. 14. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Te pedig nem ismersz, fogalmad nincs róla ki vagyok, honnan jöttem, és hogyan. Megértem azt, ha neked nem jött le az ami én vagyok, de nem érzem úgy, hogy te bárkit ledegradálhatnál egy gyakorikérdéseken lévő kérdés miatt.

De köszönöm, hogy szántál időt rá, hogy elolvasd szánalmas nyavalygásom, és köszönöm azt, hogy olyan kedves embertársam vagy, hogy képes vagy arra, hogy egy másik emberrel "emberien" bánj.

Tudom milyen a szerencsétlenség (nem feltétlen ezek a dolgok miatt amit felsoroltam), de örülök neki, hogy te még ezt is megcáfolod így látatlanban.

Minden jót kívánok Neked!

2014. okt. 14. 18:08
 8/12 A kérdező kommentje:
Azonnal nem mehetek, mivel már szerződést aláírtam, itt meg kezdeni kéne már holnap reggel.
2014. okt. 14. 18:09
 9/12 anonim ***** válasza:
Akkor tisztázd azon a helyen, hogy holnapután is mehetsz-e? ha igen, holnap ballagj be a munkaügyre és mondd meg, mégsem jössz, mert látod, hogy nem bírod egészségileg (állómunka?). Elkészítik a papírjaid és mehetsz át csütörtöktől.
2014. okt. 14. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Rákérdeztem, hogy esetleg meg tudná-e azt várni míg én "eljövök" onnan, de mondta, hogy nem, reggel már kezdeni kéne.

Most, hogy kicsit csillapodtam rájöttem, hogy nem a világ vége és TUDOM van ennél milliárdszor rosszabb..sőőt..Ennél sajnos a mai világban csak rosszabb van, SZERENCSÉTLENEBB helyzet, de ez sem szerencsés, én így értettem. Köszönöm mindenkinek aki válaszolt!

2014. okt. 14. 18:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!