Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám rávenni anyukáma...

Hogyan tudnám rávenni anyukámat, hogy engedje nekem még egyszer, hogy lógjak? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
múlthéten anyu akarta, hogy ne menjek inkább, mert nem tudtam biztosan a bioszt, és mivel témazárót írtunk volna...szóval nem mentem. Holnap viszont matek tz. lesz, amit tényleg, egyáltalán nem értek, és még csak lesni sem tudok kiről, mert a padtársam "beteg" lett, egész nap egyedül lennék, mert nem csak a padtársam, de majdnem az összes osztálytársam hirtelen rosszul lett...anyu pedig nem hatódik meg semmitől, pedig most még ténylegesen beteg is vagyok és az összes tanár haza akar küldeni, viszont anyunak ott van az az indok is, hogy hát idén felvételizünk (8-os vagyok) és nem kéne lemaradnom az anyaggal...

2014. okt. 15. 20:22
 1/1 anonim ***** válasza:

inkább tanulj és írd meg ahelyett hogy azon gondolkodsz hogyan lóghatod el...

ha ellógod akkor még jobban lemaradsz és még nehezebb lesz bepótolni

2014. okt. 15. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!