Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen benyomást kelt számotok...

Milyen benyomást kelt számotokra egy olyan ember, akinek fejtetkója van?

Figyelt kérdés
2014. okt. 16. 13:22
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Először is az jut eszembe, hogy kopasz. Márpedig, ha kopasz, az azt jelenti, hogy nincs haja. Ha nincs haja, akkor úgy gondolja, hogy oda a legjobb a tetkó, mert az télen nyáron látszik, feltéve, ha nem hord sapkát. Márpedig bizonyára nem hord sapkát, ezek szerint nem fázós. Ezért is tetováltatott a fejére, mert így az mindig látszik. Ergo fontos neki ,hogy látszódjon, mert ezzel valamit üzenni akar. Hogy mit akar üzenni, az már kétes, lehet hogy semmit, csak jól néz ki. Vagy azt akarja üzenni, hogy milyen bátor volt, hogy a fejére tetováltatott, mert köztudottan minél közelebb van a csont a bőrhöz, annál érzékenyebb. Tehát tekinthetjük hősnek is. Lehet kínai betűket varratott rá és nem tudja, hogy azt jelenti, hogy "fa*fej". Ha ez így van, akkor tényleg az, meg egyébként is, szóval... :-) Erre a következtetésre jutottam.
2014. okt. 16. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Elég kimerítő válasz, :) szóval téged nem igazán érint meg a fejtatto.
2014. okt. 16. 14:07
 3/7 anonim ***** válasza:
Viccnek szántam, alapból semmilyen tetkó nem érint meg, hóbortnak tartom. Legtöbb esetben pár év múlva megbánják ,vagy legalább is jó esetben nem foglalkoznak vele az emberek, hogy ott van, semmivel nem tekintik többre egy idő után, mint egy szemölcsöt, vagy anyajegyet. A férjemnek is van a vádliján, amit még lázadó ifjú korában csináltatott, de manapság már el is felejti néha, hogy ott van.
2014. okt. 16. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Értem, van benne valami. Szeretnék a fejemre egyet csak még nincs meg a végleges minta oldalra szeretném fül magasságban kb. és ha még is megbánnám akkor csak hagyom, hogy a hajam visszanöljön :))) :PPPP csak az a baj, hogy az emberek biztosan nem néznék jó szemmel.
2014. okt. 16. 14:44
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha az életben nem szeretnél jól fizető munkát csináld. Kivéve grafikus, zenész egyéb kreatív szakmák ahol elfogadott.
2014. okt. 16. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
1. és 3. voltam, de az 5. nem, bármennyire is ugyanaz a százalék :-D Én meg azt mondom, hogy oda pont simán megcsináltathatod, mert ha tényleg komolyabb állásra pályázol ,akkor tényleg nincs más dolgod, mint kicsit kinöveszteni a hajad.
2014. okt. 16. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat :(
2014. okt. 19. 11:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!