Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » 14 majdnem 15 éves lány...

AnonymusKérdez kérdése:

14 majdnem 15 éves lány vagyok és tetoválást szeretnék bővebben lent szerintetek hülye vagyok?

Figyelt kérdés
Azért szeretnék tetoválást mert 6 éves koromban elvesztettem a nagymamámat és tudom hogy a szívemben mindig ott lesz de nekem kell hogyha reggel fel kelek és ha este lefekszek akkor lássam és el ne felejtsem és tudom hogy akit szeretünk azt sosem felejtjük el de én szeretném ha lenne az alkaromon ez az "idézet" Memento Mory ami annyit tesz hogy emlékezz a halálra illetve a halottakra szerintetek hülyeség lenne?? csak aaz értelmes válaszokat kérem pls

2014. okt. 18. 19:59
 1/6 anonim ***** válasza:
ha nem felejted el az csak rosszabb lesz
2014. okt. 18. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
épp az a lényeg hogy nem szeretném elfelejteni bár már így is elég sok problémám származott belőle hogy emlékszek rá de mégis ő volt és ő is lesz a legfontosabb az életmben
2014. okt. 18. 20:05
 3/6 anonim ***** válasza:

A "Memento Mory" tökéletes lesz. Már csak azért is, mert latinul így írják: "Memento mori".


Amúgy meg neked kell tudni, kell-e vagy nem. Kérdés, 15 évesen fel tudod-e mérni, mivel jár. Alkaron nehezen elrejthető, így sok helyen hátrányt fogsz szenvedni, ha munkát keresel.


Egyébként pedig butaság, hogy ilyesmi miatt emlékeznél rá. Ha már ilyesmi kell ahhoz, hogy emlékezz valakire, régen rossz. Ha meg nem kell hozzá, akkor felesleges. De ez már a magánvéleményem, nyugodtan ignorálhatod.

2014. okt. 18. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Igen, hulyeseg.


Par ev mulva megbanod, aztan rohangalhatsz hogy leszedjek.


Amugy is mi ez a fellengzos latinozas? Egy szot sem beszelsz latinul bakker. Ha mar felirod, ird fel magyarul!

2014. okt. 18. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Shadownight17 válasza:

Szia. :) Szerintem szíved joga, mit csinálsz. Bár a tetoválást azt nem tudod megcsináltatni 18 éves korodig. (Legalábbis én így tudom) És nem ajánlatos. Mivel borzasztó fájdalmakkal jár. Még egy felirat is.

És ha már akarsz is. Olyan tetoválóval csináltasd, aki tényleg tud. Persze azt is számolni kell, hogy egy profi tetováló, nem kis pénzért vállalja. (Teszem hozzá, talán a szüleid beleegyezésével most is csináltathatsz) De ebben nem vagyok biztos. Tapasztalatból írom, tényleg nem lesz egy leány álom amikor elkezdik..:/ Erre fel kell készülni.

2014. okt. 19. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

ha sokat jelent neked, hogy magadravarrasd, csináld, viszont várj egy kicsit, ha mondjuk fél év- év múlva is nagyon szeretnéd, akkor van értelme!

Amúgy Nem elviselhetetlen az a fájdalom, tapasztalatból mondom! Tavasszal tetovaltattam egy eléggé érzékeny helyre, igazából utánna rossz egy picit, meg nagyon kényes amíg gyógyul. De ha figyelsz rá 3-4 hetig, gyönyörű marad egész életedre.

2014. okt. 19. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!