Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szülők, mit tennétek, ha a 16...

Szülők, mit tennétek, ha a 16 éves lányotok egy tetoválást csináltatna titokban (az oldalára egy nagyjából életnagyságú hollót, ami éppen eszi a húsát)?

Figyelt kérdés

2013. okt. 14. 22:13
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
67%
Leszedetném és a heggel kéne élnie a holló helyett. És közben azon járna az eszem, hogy hol rontottam el, hogy ilyenre adta a fejét!
2013. okt. 14. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
95%
Feljelenteném a tetováló szalont ahol engedélyem nélkül megcsinálták neki. A lányom meg majd bőven megkapja a büntetést.
2013. okt. 14. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
84%
A feljelentés így hirtelen eszembe se jutott, de ott a pont!
2013. okt. 14. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
96%
Diétára fognám,mert elég nagydarabnak kell lenni ahhoz,hogy valakinek elférjen az oldalán egy min 50centis madár, anélkül,hogy a minta úgy nézne ki mint egy kanyarodó csuklósbusz.
2013. okt. 14. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 A kérdező kommentje:

elnézést.. Kb 20 centis..

Nem mondja meg, hol csináltatta..

2013. okt. 14. 22:30
 6/32 anonim ***** válasza:
98%

Utolsó :D


Valószínűleg én is feljelenteném a tetoválószalont, a lányommal pedig elbeszélgetnék, főként arról, hogy miért pont ilyen undorító mintát választott.


Barátnőm különben nem olyan rég játszotta el ugyanezt (csak ennél szolidabbat tetováltatott :D). Hát nem örültek neki, de különösebben nem szidták le.

2013. okt. 14. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
98%
Ha nem szalonban csináltatta, elvinném HIV tesztre. :(
2013. okt. 14. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 A kérdező kommentje:
azt mondja azért, mert a kedvenc írójának egyik szerinte legjobb versére emlékezteti (A Holló), amiben az a holló neve, hogy Sohamár..és változni akar..
2013. okt. 14. 22:45
 9/32 anonim ***** válasza:
63%
Én tényleg utána néznék mivel jár a leszedetés, mikor "jobb", mikor lehet, ha friss a tetoválás, vagy, ha már gyógyult, régebbi. De én kimondottan nem vagyok tetoválás párti, ha a családomról van szó! De ha megtudjátok beszélni és el tudod fogadni... szóval ti tudjátok. Nem lennék a helyedben! :(
2013. okt. 14. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
81%
Tudomásul venném, hogy a leányzó önként lemondott olyan luxusdolgokról, mint márkás ruha, fizetős különóra, mobiltelefon, internet, zsebpénz, fagyi, stb....
2013. okt. 14. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!