Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mesélje el valaki nagyon...

Mesélje el valaki nagyon hosszan hogy milyen egy fogszabályzò. Milyen fájdalmas amikor alszom de ha fáj nem rudok aludni? Mit ehetek majd? Milyen fájdalmi érzéseket fogok érzeni? Milyen ha eltelik mondjuk 5 nap?

Figyelt kérdés
2014. okt. 19. 18:22
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem is volt fogszabályzóm fönt is meg lent is. Az a tapasztalatom róla hogy ha olcsó a fogszabályzò és nem jófej a doki akkor az kellemetlenségeket okozhat nekem legalábbis az volt. Amikor már nem bírtam a kellemetlenségeket akkor elmentünk egy fizetős fogdokihoz aki rendbe hozta. Ha megteheted keress jófej dokit akin látszik hogy tényleg segíteni akar és tud is és nála nem kell majd mindent harapófogóval kihúzni hanem szívesen válszol. Nekem ez a tapasztalatom.

2014. okt. 20. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!