Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha valaki kiveszi az ajak...

Ricsi13 kérdése:

Ha valaki kiveszi az ajak piercinget, akkor látszik a nyoma, illetve az beforr?

Figyelt kérdés

Pincérnek készülök de nagyon szeretnék az ajkamba piercinget de tuti hogy nem engednék se a gyakorlaton sem a kesobbiekben munkahelyen és ugy megtudnam oldani,hogy a munkahelyen vagy a gyakorlaton kiveszem?

látszodik a helye ha kiveszem?



2014. okt. 23. 11:08
 1/1 anonim ***** válasza:
Ha sikerül begyógyulnia,akkor valószínűleg látszódik,de egyáltalán nem vészes a helye.Megoldható,hogy kiveszed,de ha a bőröd olyan típusú,akkor el fog kezdeni beforrni.Nekem anno körülbelül 5 óra után elkezdett,nem is bírtam visszatenni,annyira fájt az első pár mili is,csak az segített,hogy újra elmentem visszaszúratni.Gondold meg,ha neked is gyorsan elkezd forrni,akkor ilyen körülmények mellett nem érdemes szerintem szúratni.
2014. okt. 23. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!