Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Fiúk! Van még esélyem?

Nirata kérdése:

Fiúk! Van még esélyem?

Figyelt kérdés

16 éves 160 cm 89 kg-vagyok. Az arcom nem mondható se csúnyának se szépnek. Nem vagyok egy matek zseni, de azért szoktam érteni az élet dolgaihoz.

Ti járnátok egy ilyen lánnyal?



2014. okt. 25. 16:41
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
24%
Persze, ha szeret dugni is.
2014. okt. 25. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Modortalan, trágár szavakat használó, udvariatlan emberek először járjanak iskolába, és tanuljanak meg szép szavakat használni!
2014. okt. 25. 16:47
 3/19 anonim ***** válasza:

én úgy gondolom kérdező, hogy nem ezek alapján mondom azt egy lányról, hogy matek zseni-e vagy sem :)

Én se vagyok matekzseni, megmondom neked őszintén :)


Nekem az a fontosabb, hogy egyezzen kb az érdeklődési körünk, el tudjunk lenni egymással, és belsőleg is érdekeljük a másikat. Szóval... az, hogy 160 cm vagy.. én is annyi vagyok :)


Amúgy persze, de te mit gondolsz az "élet dolgai" alatt?

2014. okt. 25. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:

Bocs, az első mondatot elrontottam :D


Szóval... nem az alapján ítélek meg egy lányt, hogy jó-e matekból vagy sem :)

2014. okt. 25. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
68%

"Ti járnátok egy ilyen lánnyal?"


Nem járnék olyan lánnyal, aki számára a szex udvariatlanság.

2014. okt. 25. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

A "dugás" szó használatát nem szeretem utolsó válaszoló.

Szerintem félre értettél

2014. okt. 25. 17:42
 7/19 anonim ***** válasza:

Ezek alapján nem döntenék sosem.


De egyébként biztosan van esélyed. Van akiknek a tucatlányok kellenek, van akiknek egy háziasszony, van akinek sovány, van akinek formásabb... De ami sokat számíthat, az a személyiséged.

2014. okt. 25. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
34%

Ezek szerint nem értetted meg a válaszomban az iróniát. Sok tulajdonságot írtál, de ezekből nem lehet megítélni, hogy milyen vagy.

- "16 éves, 160 cm, 89 kg" -> ezek olyan adatok, amelyek még megváltozhatnak

- "Az arcom nem mondható se csúnyának se szépnek." - ezt bármilyen lány mondhatja. A szépek azért, hogy ne tűnjenek beképzeltnek, a csúnya lányok azért, mert ez jobban hangzik mint az, hogy "Olyan randa vagyok, hogy mikor megszülettem az orvosok azt hitték, hogy a méhlepény vagyok."

- "Nem vagyok matek zseni,.." - ez is relatív. Én 12. végéig meg voltam győződve arról, hogy matek zseni vagyok, de a matematika egyetem kijózanított.

- "..., de szoktam érteni az élet dolgaihoz." - pontosan mire gondoltál.

....

Mellesleg a dugás nem csúnyább szó mint a szex vagy a b@@-s, mert mind a három éppen azt a dolgot jelenti. Hogy miért számítjuk a b@-t csúnya szónak, és a szexet nem?

Elmondom. Valamikor réges-régen több mint száz évvel ezelőtt, úri társaságokban neveletlenségnek számított kimondani az olyan szavakat, amelyek a szeretkezésre, nemi szervekre, WC-zésre utalnak. Így ezeket a szavakat egyáltalán nem használták.

Később kapcsoltak, hogy néha-néha ezeket is használni kell, éppen ezért kitaláltak néhány alternatívát.

....

Én biztos vagyok, hogy Árpád ősapánk nem szexelt, nem kakált vagy pisilt, hanem b@, szart és hugyozott.

2014. okt. 25. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
akkor közösülni, nem tök 8. Ne a szavakon lovagolj!
2014. okt. 25. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

"Ne a szavakon lovagolj!"


Te perverz. Vagyis udvariatlan, na. :D

2014. okt. 25. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!