Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Fiúk! Van még esélyem?

Nirata kérdése:

Fiúk! Van még esélyem?

Figyelt kérdés

16 éves 160 cm 89 kg-vagyok. Az arcom nem mondható se csúnyának se szépnek. Nem vagyok egy matek zseni, de azért szoktam érteni az élet dolgaihoz.

Ti járnátok egy ilyen lánnyal?



2014. okt. 25. 16:41
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Na alljon meg a mwnet nehogy már egy kozel 100 kilos csaj oktassa ki a nepet:D megal az eszem..meg se probalsz fogyni?:O bocs de nemszeretem a dagadt csajokat..nalam nincs eselyed..://
2014. okt. 25. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:

Nem hinném, hogy bárkit is kioktatnék :)

Egyszerűen, csak van olyan kifejezés amit nem szeretek, ennyi.

Egyébként meg, most már azért látszik (tisztelet a kivételnek), hogy sokan csak dugni szeretnek (felőletek lehetne az Juliska néni is , ha elmegy alattatok), vagy a totál átlagra (szép, vékony és szexeljen jól)

2014. okt. 26. 10:02
 13/19 A kérdező kommentje:
U.i: tényleg nehéz majdnem 100 kg-val rohangálni :(
2014. okt. 26. 10:06
 14/19 anonim ***** válasza:

"Egyébként meg, most már azért látszik (tisztelet a kivételnek), hogy sokan csak dugni szeretnek"


Kedves kérdező! Nem vagy te egy kicsit kétszinű? Az előbb még te magad keltél ki a "dugni" kifejezés ellen, most meg... áh, hagyjuk.


Na az ilyen képmutató magatartás az egyik olyan tulajdonság, amiért azonnal, szó nélkül otthagynék bárkit.

2014. okt. 26. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:

Direkt írtam úgy utolsó válaszoló :)

És örülök, hogy ott hagynád az ilyen lányokat , tényleg :)

2014. okt. 26. 11:35
 16/19 anonim ***** válasza:
Latom mindent meg tudsz magyarazni..gratulálok,és ha nemkell majd vsodalkozni,ha a kozel 100 kilos tested a nagy ketszinu fejeddel nem kell senkinek. ..előző számbol vetted ki a szot most akartam a kozel 100 kilos kerdezőbarátunkat kérdőrre vonni..udv:#11 voltam
2014. okt. 26. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:

:)

Oké lehet, hogy nem mindenre reagáltam jól, de ti sem voltatok végig kedvesek

2014. okt. 26. 11:59
 18/19 anonim ***** válasza:
Az a gond, hogy nem tudom milyen személyiség vagy. Illetve nem ismerlek, így nem mondhatom azt sem, hogy igen és azt sem, hogy nem.
2014. okt. 30. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:
Agyilag hány évesnek érzed magad hogy kiírsz egy ilyen kérdést?
2017. jan. 10. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!