Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egyedülálló fiúk, férfiak!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyedülálló fiúk, férfiak! Amikor láttok egy jó csajt, egy finoman fogalmazva sem jóképű sráccal, akkor nektek is eszetekbe jut, hogy "de hát ennél nekem is simán lett volna esélyem, ha egy ilyen formával jár"?

Figyelt kérdés
Vagy ha elutasít téged egy lány, és később összejön egy nálad semmivel sem különb, sőt, csúnya fiúval, akkor mit gondolsz?
2014. júl. 6. 21:49
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
83%
A te helyedben arra gondolnék, hogy egy nagy nulla lehetek belsőleg, ha még egy ronda fiúval is szívesebben van egy lány, mint velem.
2014. júl. 6. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
nem minden a helyesség :) Egy jó stílus is kell és ezzel nem a külsőre gondoltam !
2014. júl. 6. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

gyakran van ilyen.


Életem első szerelme később az évfolyam egyik idiótájával jött össze. Hát, elég rossz érzés volt :D bár később szakítottak.

2014. júl. 6. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Semmit nem gondolok. Szerencsés, neki ezt hozta az élet. Majd én is sorra kerülök egyszer. :)
2014. júl. 6. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Nem a külsőm miatt szerettek és nem a külsőm miatt utasítottak el a csajok.

Tudom, hogy nem ezen múlik, és akinek kiegyensúlyozott kapcsolata van, annak örülök. Lehet, hogy megírigylem, de első körben örülök nekik.

Aztán eszembe jut, ha neki van ilyen csaja, nekem is lesz!

2014. júl. 6. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Nem a külső a lényeg. :) Nekem van barátnőm,belsőleg nem vagyok egy analfabéte,a külsőmre is próbálok adni.

+ nem nézem meg a csajt,ha mondjuk egy "ronda" sràccal van,biztos van rá oka.Nem csak a lenyalt hajú kis páwáké a világ. 16/F

2014. júl. 6. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Akkor azt, hogy a lány megszívta. Igaz, én is. És mindez az ő hülyesége miatt :(
2014. júl. 6. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Azt gondolom hogy miért nem akar megismerni engem pedig különb vagyok nála. Sajnos a lányok nem igazán tudják mi lenne jó nekik.
2014. júl. 6. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Nem nagyon érdekelnek más emberek, így a párokat sem szoktam fixírozni...
2014. júl. 6. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Erre a "nem minden a külső" szövegre annyit írnék, hogy egy szép lánynál igenis legyen elsődleges szempont a külső. Gondoljon arra, hogy jól kicseszne a leendő gyerekeivel, ha egy előember kinézetű fószerral állna össze hosszú távon és a gyerekek rá ütnének.


Most láttam facebook-on, hogy az egykori barátnőm, milyen pasival jött össze. Nem tudtam, hogy most sírjak vagy nevessek.

2014. júl. 6. 22:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!