Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » 16 vagy 18 colos Viperát...

16 vagy 18 colos Viperát vegyek? Önvédelem céljából otthonra szánom.

Figyelt kérdés
A kérdés adott!

2014. okt. 26. 11:59
 1/5 anonim ***** válasza:

Én otthonra 16"-osat vettem, mert azzal gyorsan lehet mozogni zárt helyen is (lakás).

Még annyi, hogy nekem az ergonómikus markolatos jobban tetszett, mint "rücskös".

Prágában dolgozik egy kollégám, és vele hozattam - ha kell Neked is, keress meg.

Tokkal együtt 12000,-Ft volt a sorszámozott, edzett acél ESP.

2014. okt. 27. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
18 colos-t az a biztos
2014. okt. 27. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én egy 21-est vettem múlt héten, mert az a közepes méret ezért aránylag hosszú, és aránylag jól rejthető is. Ha otthonra kell akkor vehetnéd akár a legnagyobb 26-ost is mert ha nem mész ki vele nem kell rejtegetned, nincs hol lebukjál, de úgy is meg lehet közelíteni a dolgot hogy otthon a zárt falak közt elég egy rövid is, de talán a 16-os túl rövid, úgyhogy szerintem azért minimum 18-ast vegyél.
2014. okt. 28. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ja és még annyit, hogy én az enyémet a 21-est neten rendeltem z-shops.eu oldalról 12 ezer volt, és még aznap ki is hozták, szállítási költség nélkül. Mondjuk a 16-os és 18-as azt hiszem 13 ezer, nem 12
2014. okt. 28. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A 26"-os nem jó otthonra, mert zárt térben (lakás, előszoba, stb.) nem lehet vele gyorsan mozogni !!

Én 16"-osra tettem lámpát.

2014. okt. 29. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!