Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Apám terrorizál és majd megöl...

Apám terrorizál és majd megöl mert odaadnám a lakásom pár hetre egy barátnőmnek.32 éves vagyok, szerintetek normális?

Figyelt kérdés
van egy családos barátnőm, külföldről jönnek haza és megengedtem nekik, hogy pár hetig a szabadon álló lakásomban legyenek a két gyerekkel, mig albit találnak. apám vette a lakást, és most majd megöl, hogy képzelem, utána meg nem tudom kirakni őket,meg ő dolgozott a házert stb irassak papirt stb,
2014. okt. 26. 12:03
 1/3 anonim válasza:
Attól függetlenül, hogy ő vette a lakást.. Szerintem nincs ok a cirkuszoláshoz..Utó végül csak egy pár hét. Nem hal bele. Legalább meglesz a heti jótette :)
2014. okt. 26. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
neki az a baja, hogy fél hogy nem tudom majd kitenni őket.ugyanis ha egy vendéget befogadok, akkor jogszerű lakáshasználó lesz és magánlaksértést követek el ha bemegyek a saját tulajdonomba és csak peres úton lehet kitenni őket. ez egy hülye törvény, de igy van.legalább a barátságunk próbája lesz ez.
2014. okt. 26. 12:24
 3/3 anonim ***** válasza:
Kérdés, hogy valóban kell-e félni ettől félni, reális-e. Apád reakciója még akkor sem reális, ha a félelele bekövetkezik. Most azt a lakást neked vette? Akkor a te lakásod, mondd meg neki, ha ennek vége kiadod albérletbe, és oda dugja a lakását magának, ahova akarja. Nme mszáj így mondani. Vagy, ha már neked vette, akkor ezentúl te rendelkezel vele.
2014. okt. 26. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!