Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Facebookon hogy tudom beállíta...

Facebookon hogy tudom beállítani hogy CSAK ismerősök tudjanak üzenni, ismeretlenek egyáltalán ne?

Figyelt kérdés

Csak egy erre utaló dolgot találtam az "üzenetek" fülnél, az adatvédelemnél:


Üzenetszűrési beállítások


Bejövő üzenetek szűrése a következők szerint:


Alapszintű szűrés · Ajánlott

Főként az ismerőseid és lehetséges ismerőseid üzeneteinek mutatása.


Szigorú szűrés

Főként csak az ismerőseid üzeneteit mutatja. Olyanok üzenetei is az Egyéb mappába kerülhetnek, akikről esetleg szeretnél hallani.


De ez nem az. Nem lehet valahol azt beállítani, hogy akivel közös ismerősöm is van, az se tudjon egyáltalán semmilyen módon üzenetet küldeni nekem fbn, csak jelölni mondjuk? Mert ezzel kapcsolatban semmit sem látok, és egyes embereknél mégis az van beállítva.


2014. okt. 26. 14:06
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
57%
Miért nem jó így? Az Egyéb mappát ha akarod, egyáltalán meg sem nézed... ha valaki nagyon idegesít, akkor pedig blokkolod, akkor egyáltalán nem tud rád írni.
2014. okt. 26. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:
100%
Ha egyszer a választ is megkapná a szerencsétlen a kérdésére,akkor nem tenné még fel 100x ! Kifejezetten érdekelne különben engem is,mivel van ilyen, de hihetetlen módon senki nem tudja, vagy akarja elárulni.
2015. máj. 27. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Mivel nincs ilyen opció...
2015. máj. 27. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim válasza:
Áruld el kérlek hogy kell ide képet feltölteni és megmutatom hogy van!!!
2015. máj. 28. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim válasza:
sőt meg is van, már valaki kérdezte,majd képet is készített! Csak nem hokuszpók lőtt be ilyenre! Na de akkor hogy is lehet?
2015. máj. 28. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim válasza:
2015. máj. 28. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Ez egy ősi facebook, amiről ez a kép készült, azóta tök máshogy néz ki. Lehet, hogy akkor még volt ilyen opció, már nincs.
2015. máj. 28. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim válasza:
Ma 2x is megnéztem és van ilyen,mért olyan hihetetlen? Kb fél napja változott meg, azelőtt olyan volt mint mindenki másnak!
2015. máj. 28. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Linkelj egy emberre, akinél ilyet látsz légyszíves...
2015. máj. 28. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:
Parancsolj: [link]
2015. máj. 29. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!