Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Facebookon hogy tudom beállíta...

Facebookon hogy tudom beállítani hogy CSAK ismerősök tudjanak üzenni, ismeretlenek egyáltalán ne?

Figyelt kérdés

Csak egy erre utaló dolgot találtam az "üzenetek" fülnél, az adatvédelemnél:


Üzenetszűrési beállítások


Bejövő üzenetek szűrése a következők szerint:


Alapszintű szűrés · Ajánlott

Főként az ismerőseid és lehetséges ismerőseid üzeneteinek mutatása.


Szigorú szűrés

Főként csak az ismerőseid üzeneteit mutatja. Olyanok üzenetei is az Egyéb mappába kerülhetnek, akikről esetleg szeretnél hallani.


De ez nem az. Nem lehet valahol azt beállítani, hogy akivel közös ismerősöm is van, az se tudjon egyáltalán semmilyen módon üzenetet küldeni nekem fbn, csak jelölni mondjuk? Mert ezzel kapcsolatban semmit sem látok, és egyes embereknél mégis az van beállítva.


2014. okt. 26. 14:06
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Nah, akkor valószínű az van, hogy ő is még akkor állította át, amikor még át lehetett állítani. Mert tartom magam ahhoz, hogy régen volt ilyen opció, de már 100%, hogy nincsen. És valószínű így maradt neki.


[link]


"Keep in mind, anyone on Facebook can send you a message"


Szóval nincs jobb ötletem, minthogy régen volt ilyen lehetőség, és az úgy maradt, aki akkor élt vele, de már tuti, hogy nincsen.

2015. máj. 30. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim válasza:
Én értem amit mondasz!!! De ha egy hete még nem volt olyan mint amilyen a linkelt példán,akkor még is hogy?
2015. máj. 30. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Akkor bizony mágiával van dolgunk.
2015. máj. 30. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:
Ugye :D
2015. máj. 30. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%

Tisztelettel jelentem, hogy megtaláltam a megoldást :D


Ezt a trükköt kövesd végig, működik:


https://www.youtube.com/watch?v=5T1xYtMIwH0


A kort kell 15 évnél fiatalabbra állítani csak, és a gomb eltűnik, teszteltem :D


Ráadásul azt is be lehet ugye állítani, hogy az évet ne lássa senki rajtad kívül, így senki nem szól be hogy 10 éves lettél. De a hónap/nap meg külön állítható, így azt láthatóvá hagyhatod, hogy fel tudjanak köszönteni. Szóval probléma megoldva.

2015. jún. 1. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!