Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ezután mikor kaphatom újra a...

Ezután mikor kaphatom újra a 22800ft ot? Vagy hogyan működik ez?

Figyelt kérdés
Pályakezdőként regisztráltak 1 év 3 hónapja a munkaügyibe. Letelt az 1 év megállapították az aktív korúak ellátására való jogosultságot ezért kaptam 3 hónapig 22800ft. Elfelejtettem menni jelentkezni, mert más időpont rémlett (már mindegy).2 hét telt el ma küldték a határozatot, hogy töröltek a nyilvántartásból.Azt írták a levélbe, hogy Mivel töröltek a nyilvántartásból ezért a törléstől eltelt 60 napon követően (benyújtott kérelem esetén) kerület sor az újbóli nyilvántartásba vételre. Ha lemegyek 2 hét után a munkaügyibe, és jelentem a hibám, akkor 60 nap után újra regisztrálnak, és újra kapom a 22800ftot vagy pedig megint egy évet várni kell?

2014. okt. 28. 17:35
 1/2 anonim ***** válasza:

Bocsi, ez nem válasz a kérdésedre, de ezt most nem értem. Te pályakezdőként regisztráltál, 1 év után kaptál pénzt. 1 évig akkor nem is dolgoztál? És nem is akart a munkaügyi semmilyen közmunkára elküldeni?

Szintén pályakezdő vagyok, de egészségügyi okokból még nem tudom munkába állni, és október 31-én lejár a támogatás.

Viszont nekem azt mondták, hogy ha regisztrálok a munkaügyibe, akkor onnantól mindig elfognak küldeni dolgozni közmunkára, vagy ami épp van. És kötelező elmennem, különben törölnek a rendszerből.

2014. okt. 28. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Megoldódott! Mivel fekvő beteg voltam 2 hétig, így orvosi igazolással tudtam igazolni, hogy miért nem mentem jelentkezni, így visszavettek a rendszerbe!


Pályakezdőként regisztráltam és 1 év után kapok az aktív korúak ellátását ami 22800ft. Nekem eddig még nem ajánlottak fel semmi munkát, és 3. hónapja kapom ezt a támogatást, lehet hogy fognak majd ajánlani közmunkát vagy valamit, de eddig még nem történt meg.

2014. okt. 29. 14:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!