Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Unatkoztam és elkezdtem egy...

Unatkoztam és elkezdtem egy könyvet írni. Szerintetek milyen?

Figyelt kérdés

Most őszi szünetben unatkoztam és elkezdtem írni egy "könyvet".Eddig milyen?

1.fejezet

Augusztus 26

Ma van a szülinapoomm!!

-Rami!!! Gyere,megjöttek a nagymamáék!!-kiabálta anyu.

-Megyek!!-feleltem,és boldogan szökdécseltem le a lépcső fokokon.Na igen.Ma van a szülinapom és a család összegyűlt.

-Sziasztok-mondtam halkan és egy kicsit megiletődve mert vagy 30 lufit tartotak a kezükben.

-Szia drágaságom! Anyukád mondta hogy nagyon szereted a lufikat!-ezután nagyi két puszit nyomot az arcomra.

-Ig-e-en p-persze- mondtam egy vigyort erőltetve az arcomra.

-Gyertek beljebb-szólalt meg anya.Végül elég jó szülinapom lett.Kaptam sok szép új ruhadarabot,a gimibe dolgokat,és egy nootebookot.A "buli" este 6-ig tartott.Elpakoltunk,utána rögtön előkaptam az új eszközömet és böngészni kesztem.Most biztos sokan csodálkoztok hogy ennyi a szülinapom..hát ja..ennyi..az általánost most fejeztem be (7 évesen kezdtem) és a barátnőim elég messze laknak tőlem.Új gimibe kell hogy mennyek,és még fogalmam sincs melyikbe megyek.Kettő suliba jelentkeztem; a VxV gimibe ès a H+H gimibe.A VxV-be szeretnék járni az egy nagyon menő gimi az összes barátnőm oda jelentkezet.A H+H-ba csak azért jelentkeztem hogy ha nem vesznek fel a VxV-be akkor tudjak hova menni.De oda nem megyek!!! Sokan arról beszélnek hogy kisértetek vannak benne,és sosem látnak ott diákokat.Az a pletyka hogy a tanárok nem engedik ki onnan a gyerekeket..Á milyen hülyeség.De nem is kell rajta gondolkodnom tuti felveszenek a VxV-be :D Ja amúgy a nevem Nagy Ramóna de csak Raminak hívnak.15 éves egyszerű lány vagyok..még..


13/L



2014. okt. 30. 18:09
 1/6 anonim ***** válasza:
Önfejlesztésnek jó. Főleg kreativitás miatt. Biztos az életedből merítettél dolgokat. Folytasd, nyugodtan, ha nem másoknak, legalább magadnak.:)
2014. okt. 30. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2014. okt. 30. 18:19
 3/6 anonim válasza:
Nekem tetszik! Szívesen olvasnám a folytatást! CSak így tovább!
2014. nov. 1. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2014. nov. 8. 07:24
 5/6 anonim válasza:
Nagyon tetszett várom a folytatását!!!! :-)
2015. márc. 7. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2015. márc. 7. 11:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!