Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Teccem neki vagy nem?

Teccem neki vagy nem?

Figyelt kérdés
Bocsanat a helyes irasomert mar egy jo ideje kulfodlon elek.. De mondom is a story-t.Iskola kezdes utan egy hetel a a baratnoimel a fojosn hujesgetunk es eszre vettem hogy egy fiu nez nekem mar egybol teccet,de nem nagyon torotem vele de kiderult hogy elso oram vele van es meg lepodot hogy ott vagyok.(nagyon csendes mert van akkcentusa)oran mindig nez es a nem is vicces vicceimen mosolyog es nevet sokszor egymasra nezunk valamikor el fordul valamkiro tartja.. Fojoson mikor el megyunk egymas mellet akkor is nez.. Mar mosolygot is ram.. Ha a kozelibe vagyok el tudom mondani hogy zavarba van. A baratja nekem baratom es ra jott hogy nekem ez a fiu teccik es azt monta orul neki meg az monta " hes your boyfriend" viccbokEs tegnap a baratnom a hatam mogot ra irt es azt monta neki hogy en nekem teccik es o csak annit monodt.." Oh yeah? Well..thats good to hear :D" szerintetek felenk vagy nem teccem neki? Ha kell meg adom az instagramom hogy ha meg akartok nezni. Elore is koszi
2014. okt. 31. 02:35
 1/4 anonim ***** válasza:
Ennyire nem lehet elfelejteni az anyanyelvet, főleg, ha még iskolás vagy!!! Szomorú. Inkább ezt fejleszd, minthogy a seggedet billegeted egy "parasztnak"(= fiú, férfi)!!!
2014. okt. 31. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szörnyű buta kislány vagy.
2014. okt. 31. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Instagram? :)Add meg a neved.

Egyebkent, beszelj vele, talalkozzgassatok.

Helyesirast pedig sz*rd le, ugyanis ha kulfoldon elsz akkor ezt nemnagyon kell alkalmaznod.

2014. okt. 31. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
2-dikos korom ota kulfoldon elek es nem irkalok senkivek magyarul szoval... Orulok hogy ezt is le tudom irni. Ha nem tutok valaszolni nem kell ide irni..?!
2014. okt. 31. 14:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!