Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ti milyen életre vágytok?

Ti milyen életre vágytok?

Figyelt kérdés
Csak én találom unalmasnak azt a menetet, hogy ovoda, általános suli, középsuli, főiskola/egyetem házasság, gyerekek, munka, szép családi ház, kutya cica minden happy? Nem akarok gyerekeket, talán eggyet, MAXIMUM. Nem akarok családanya lenni, nem akarok megházasodni, mert egy börtönnek érezném az egészet. Nem értem az embereket egyáltalán. Ez az ideális élet? az ember megszül 3 gyereket, szabadidelyében mos, főz, takarít MIATTUK, dolgozik MIATTUK, és aztán depressziós hogy nem is él, nincs idelye magára stb. akkor miért vállal gyereket???! nem értem a logikát. azért mert kötelező az embernek jópár utódot világra szarnia mert hát az a normális? így is elegen vagyunk már a földön. lehet én beszélek hülyeségeket, mivel szart se tudok az egészről 18 évesen. de nem tudok azonosulni ezzel az unalmas sablon élettel. valaki még rajtam kívül?

2014. okt. 31. 21:17
 1/3 anonim ***** válasza:

Elég sokan. Azzal a különbséggel, hogy mások nem hisztiznek miatta. Tudod ez, amit leírtál, nem kötelező. Senki nem kényszerít téged házasságra, gyerekre, de még munkára sem. Nem is igazán értem, mi a problémád.


Mondjuk az iskola nem árt. Ha figyeltél volna, nem írtál volna olyanokat, mint szabadidelyében vagy idelye. Persze ez sem mindenkit zavar.

2014. okt. 31. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
nem kritikát kértem
2014. okt. 31. 21:29
 3/3 anonim ***** válasza:

Lényeg a lényeg, ha te nem szeretnél gyereket, hát senki sem fog kötelezni rá.

Vagy mit hiszel, te leszel az első ember a Földön akinek nem lesz gyereke? Vagy akinek nem lesz férje/felesége :D Sok ilyen van még, te is egy leszel közülük, és?

Miért gondolod, hogy rajtad kívül mindenki gyereket akar? Nem te vagy az egyetlen aki nem akar, nem vagy ennyire különleges...

Miért gondolod, hogy az aki gyereket vállal, azért teszi, mert az a "normális"? Miért ne vágyhatna rá igazán? Nem mindenki lesz depressziós, akinek gyereke van...

Én meg téged nem értelek.

2014. nov. 1. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!