Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi lett a ti osztályotokban...

Mi lett a ti osztályotokban lévő stréberekkel (lent)?

Figyelt kérdés
Most lehet, hogy ez egy hülye kérdés, csak kíváncsi lennék, hogy a ti osztályotokban lévő stréberekkel mi lett. Amit mindenki jósolt nekik, csak mert kitűnőek voltak (most egyértelműen arra célzok, hogy mind azt mondják, hogy nekik majd könnyű lesz az élet, de vajon igaz-e ez?).
2010. jan. 26. 20:37
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Azt értem, hogy nem kell strébernek lenni. Csak nálunk például van egy lány, aki szerintem nagyon versenylónak lett nevelve, ha nem ötöst szerez, akkor az náluk otthon olyan, mintha megbukott volna, és szerintem ezzel egy kicsit megnyomorítják a gyereküket, mert szinte semmi kapcsolata sincsen, de nem is vágyik rá,a hogy elnézem. Persze lehet, hogy valaki önszántából lesz az, az is érdekelne. Csak most arra voltam kíváncsi, hogy az iskolában állandóan a kitűnő osztályzatai miatt csesztetett diákokkal mi lett. Amúgy köszönöm a válaszokat!
2010. jan. 26. 21:09
 12/14 anonim ***** válasza:
én csak fizóból vagyok 4es, de nem vagyok az a tipikus stréber, szal ezt úgy értem hogy kaptam már egy pár szaktanárit :D
2010. jan. 26. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Ez vicces. Én lógtam a legtöbbet gimiből, majdnem évet kellett ismételnem, de kitűnő lett az érettségim, és az ország egyik legnívósabb egyetemére járok (ahonnan szintén sokat lógok:D), de mégis 4eseim vannak, 3asnál rosszabb jegyem nincs is. Ezt azért írtam le, mert azt akarom bizonyítani, hogy akinek jó esze van, annak nem feltétlen kell stréberkednie, hogy jó jegyei legyenek, és vigye valamire.
2010. jan. 27. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Utolsó: én is ilyen vagyok (mondjuk suliba azért járok rendesen), de azt sem tudom, miből van könyvünk. Így a jó, szerintem :)
2010. jan. 27. 15:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!