Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Segítség.! Súlyos pókfóbiám...

Segítség.! Súlyos pókfóbiám van! Lehetne ezen segíteni? (több. lent. )

Figyelt kérdés
Akárhányszor meglátok egy pókot kiráz a hideg, és akaratom ellenére elkezdek szaladni hogy messze legyen a pók tőlem. Ezt még senkinek sem mondtam el nem is tudják se a szüleim se a barátaim és félek hogy ha elmondom valakinek akkor hülyének nézne. Már kezd egy kicsit idegesíteni. Valahogy lehetne ezellen tenni valamit?
2014. nov. 3. 19:26
 1/9 anonim ***** válasza:

Igen, lehet.

Pszichológussal kellene beszélni, ill. láttam egy jó filmet, ahol virtuális valósággal gyógyították ezt.

2014. nov. 3. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
A film címét le tudnád írni..? :))
2014. nov. 3. 19:32
 3/9 anonim ***** válasza:
nem tudom hogy ez meg nyuktat de nem kell félni a keresztes póktol vagy valami nagy póktol... inkább félj a kaszás póktol mert annak a póknak van magyarországon a legerösebb mérge,csak nincs olyan erôs "harapója" hogy átszúrja az emberi bört :)
2014. nov. 3. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Amúgy pont a kaszáspóktól félek a legjobban..

Azok a hosszú lábaiktól rosszul leszek ...:-S

2014. nov. 3. 19:38
 5/9 anonim ***** válasza:

Nem tudom pontosan... úgy emlékszem, a NatGeo-n volt, és a virtuális valóságot mutatták be.

Ott volt egy ilyen filmrészlet, ahol először csak a mászkáló pókot mutatták (csak kép volt, nem igazi pók), aztán egy kis pókbábut fogott meg az illető, aztán pedig úgy csinálták, hogy a képen pókot látott, és egy szőrmefigurát tettek a keze alá. Teljesen olyan érzés volt, mintha egy igazi pókot fogott volna meg, és tényleg meg is tudta érinteni.

2014. nov. 3. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Juuj igen azt még nagyon régen én is láttam ..:))
2014. nov. 3. 19:45
 7/9 anonim ***** válasza:
pedig a kaszás pók nézz ki a legszelídeben :D
2014. nov. 3. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Áhh nekem egyformán csúnya mindegyik ..:-P
2014. nov. 3. 21:36
 9/9 anonim ***** válasza:
( ͡° ͜ʖ ͡°)
2014. nov. 3. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!