Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tudnátok mondani tippeket...

Tudnátok mondani tippeket mitől jön meg az első menstruáció? ÉRTELMES VÁLASZOKAT VÁROK!

Figyelt kérdés
2014. nov. 7. 19:07
 1/6 anonim válasza:
91%
Miért kéne megjönnie valamitől? Hány éves vagy? Ha 14 évesen nincs még, akkor menj el dokihoz, ha nem vagy még annyi akkor meg minek sürgetni?
2014. nov. 7. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Más valaki?
2014. nov. 7. 20:02
 3/6 anonim ***** válasza:
Mint fentebb és amig az endokrin rendszered érés nem ér el arra a szintre vagyis mikor nemileg éretté válsz ... Am addig örülj amig nem jön meg :-) addig sem kell vele foglakozni nem fáj görcsöl stb....
2014. nov. 7. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem csak néha de köszönöm :)
2014. nov. 7. 20:17
 5/6 Puding6666 válasza:
Nyugi :)
2014. nov. 9. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Erre nincs tipp, csak is az te belső órád fogja ezt meghatározni, higgy nekem. 14 éves vagyok, későn érő típus, de sejtettem hogy ez lesz, mivel a családomban mindenki ilyen volt. Amióta csak az eszemet tudom, mindig arra vágytam, hogy megjöjjön, és végre én is betudjak kapcsolódni az erről szóló beszélgetésekbe a barátaim között. Aztán elfelejtettem az egészet, élveztem az életet, és egyszer csak megjött. Bepánikoltam, sírtam nem egyszer, mert tök kellemetlen amikor olyat csinál a tested először, amit eddig nem. Arról nem beszélve, hogy fáj (derék és has), folyton félek, hogy átázok, a vértől is undorodom picit, stb... Persze valahol örülök neki, hogy egészséges vagyok, hogy úgymond nagylány lettem, stb. de sokkal jobb és gondtalanabb volt amíg nem volt. Szóval tapasztalatból mondom, hogy élvezd ki és NE várd! Ha pedig aggódsz, szólj a szüleidnek, ha 15-16 éves korodra sem jön meg, akkor az orvos majd tud pontosabb teendőket mondani.
2014. dec. 29. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!