Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Most akkor le töröltek faceboo...

Most akkor le töröltek facebookról vagy csak le lettem tiltva?

Figyelt kérdés
A történet röviden. Egy barátommal eléggé ossze vesztem es most nem tudom eldönteni hogy most le törölt vagy csak le lettem tiltva. Ha beírom a nevet ott van a neve mellett a kis plussz jel amikor be kell jelölni valakit,viszont ha Felmegyek messengerre akkor azt irta ki nekem mindig hogy utoljára elérhető 80 napja.(igen kicsit reg történt mar hogy ossze vesztünk). Ma viszont amikor megnéztem az volt kiírva hogy egy hete volt utoljára elérhető,a barátnőmnek meg az volt hogy egy órája volt utoljára fent(ok meg mindig ismerősök). Ha a people you may know között szoktam keresgélni akkor az O nevet sosem dobja ki,pedig eleg sok a közös ismerősünk. Most akkor szerintetek mivan? Valaki segítsen nekem választ találni. A helyes írási hibákért es ékezetekert elnézést, telefonról írtam. A válaszokat nagyon szépen megköszönom!:)
2014. nov. 8. 20:43
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!