Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Naruto? ( Kérdések ) Többi lent!

Naruto? ( Kérdések ) Többi lent!

Figyelt kérdés
Ti hogy "ismerkedtetek" meg Narutoval? Szerintetek mi lesz a végén ? (anime) Szerintetek mi lesz ebben a 2015 tavaszi részben ?

2014. nov. 9. 18:41
 1/4 TallandThin Boy ***** válasza:

Még 12 éves korom küröl kezdtem el nézni, jetix-en és animaxon is talán. Most kezdtem el újra nézni a nyáron, mert valahogy eszembe jutott és gondoltam jól lesz nosztalgiázni, meg elfoglaltságnak is jó volt. A shippuudent megnéztem a 385-dik részéig, szombaton pedig onnantól ahol az anime tart, elkezdtem a mangát és tegnap a végére is értem.


Szóval tudom mi a vége, de nem lőném le neked. Lényegében ugyan az lesz az animében, mint a mangában, csak jobban elnyújtva.

2014. nov. 10. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én az akkor még Jetix csatornán láttam egy részt a Zabuzás részek közül és akkor kezdtem el nézni. Majd a Shippuudentől kezdtem a mangát.

Amit te kérdezel az sztem az utolsó mozifilm. Arról már elmondták,h Rikudo senin egyik leszármazott-szerűsége lesz a főellenség.

A Naruto vége pedig az lett,h SPOILER a végén Naruto vs Sasuke harc volt, mindkettejük karja leszakadt de feloldották a tsukuyomit és így mindenki megmenekült. Majd megválasztották Kakashit hokagének. Utána jó sok éves időugrás volt, ahol Kakashi lemondott,h Gai-jal nosztalgiázhasson és megválasztották Narutót a 7. hokagének, és épp az 5 kage gyűlése volt, ahol a másik 4: Gaara, Darui, Chujuro és Onoki lányunokája. Narutónak lett 1 lánya és 1 fia Hinatától, a fia Narutóhoz hasonlóan összefirkálja a hokage fejeket, Naruto meg úgy néz ki mint Obito. Sasukének és Sakurának lett 1 lánya, Sasuke pedig úgy tűnik eléggé paranoiás lett és utazgat összevissza. Choujinak és Karuinak lett 1 lánya, Shikamarunak és Temarinak 1 fia, Sainak és Inónak 1 lánya, Anko kövér lett, Shino mester az akadémián, Gai teste tönkrement és Asuma+Kurenai fia elkíséri őt és Kakashit, Leenek vagy egy fia vagy tanítványa lett, Tenten fegyverboltot nyitott, Konohamaru megkomolyodott, Konohamaru 2 barátja+Shikamaru+egy csaj lettek Naruto segítői, modernné építették újra Konohát, tehát felhőkarcolók épültek a szikla mögé és Naruto laptopon intézi a hokage munkáját...

És erről is fog indulni egy új manga tavasszal, a fiatal generációról.

2014. nov. 10. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 TallandThin Boy ***** válasza:
#2 De minek írod le? Aki tudja, annak felesleges, aki meg nem tudja az valószínűleg nem így/itt akarja megtudni.
2014. nov. 10. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Odaírtam,hogy "SPOILER", tehát aki nem innen és így akarja megtudni, az nem olvassa tovább. Ilyen egyszerű...

Így előző válaszod hasztalan.

2014. nov. 10. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!