Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mihez kezdjek magammal, ha...

Mihez kezdjek magammal, ha nem tudom, mit kezdjek az életben? 35 éves ffi.

Figyelt kérdés
Van Menyasszonyom, nem túl rózsás a kapcsolatunk, van pár szakmám, de nem érdekel egyik sem, Kb tudom, mit kellene tennem, de mégsem teszem, nem tudom, mit dolgoznék szívesen, azt sem, hogy hol. Kicsit kilátástalannak tűnik minden, amiatt, hogy van csomó adósságom. .....
2011. máj. 9. 13:33
 1/4 anonim ***** válasza:
78%
Hát ha tudod, mit kellene tenned, de mégsem teszed, akkor ne csodálkozz, hogy nem tartasz sehol...
2011. máj. 9. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

...tudod, mit kellene tenned, de mégsem teszed? :-/


Én a helyedben magamba néznék, és megkeresném azt, amit csinálni szeretek, amihez a legjobban értek, amit csinálni szeretnék, amiben a legjobb vagyok.


Próbáljátok felfedezni azt az értéket, ami benned van, amit szeretsz csinálni, amiben a legjobb vagy, amihez kedved van, és próbálj egy ilyen úton elindulni. Az pedig már mellékes (ha már megtaláltad az utat, hogy mi az, ami foglalkoztat téged), hogy milyen módon kell megszerezned a... öö... izé :-D Papírt meg melót :-D


Adóssággal kapcsban nem tudok tanácsot adni, ne haragudj. Remélem egy picit tudtam segíteni. Üdv.

2011. máj. 9. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Állíts fel egy életcélt és ragaszkodj hozzá, hogy azt elérd. Enélkül nem megy. Csak úgy, lenni, tényleg kilátástalan. Ehhez önfegyelem és kitartás is kell.
2011. máj. 9. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Vree ***** válasza:

Semmi gond, ez csak a szokásos életközépi krízis :) Mindannyian átesünk ezen.


Van aki átfesti a haját és gyúrni kezd, vagy megvesz/megtesz valami gyerekeset amire mindig vágyott, van szakmát cserél vagy férjet/feleséget/anyóst vált. Ilyesmik javítják a motivációt és erősítik az érzést hogy megújulásra van még lehetőség.


Ha nem túl rózsás a kapcsolatotok akkor vigyázz mert lehet hogy nem sokáig lesz még menyasszonyod :) Azt döntsd el hogy akarod-e és örömet szereztek e egymásnak vagy nem.


A pénzkérdés problémás, sokszor csak azért depressziós valaki mert pénzügyileg áll rosszul. Olyan állati sokat tud változtatni a dolgokon egy kicsivel kevesebb vagy több...Ha amúgy sem érdekel egyik szakma sem, legalább keress egy jól fizetőt. A havi csekk majd kárpótol a rosszkedvért. :)


És próbáld meg kitalálni hogy mit akarsz és összeszedni magad. Nincs abban semmi rossz ha rosszul érzi magát az ember, de valószínűleg mások és észreveszik már körülötted. Senki nem akar depis férjet vagy főnököt...

2011. máj. 9. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!