Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mit kezdjek magammal, ha való...

Mit kezdjek magammal, ha való életben nem beszélek senkivel évek óta, mentálisan feszült vagyok, de már interneten sem beszélek szinte senkivel, csak 1-2 emberrel, ritkán?

Figyelt kérdés
És elfoglalni sem tudom magam semmivel.
2014. febr. 6. 15:18
 1/8 anonim ***** válasza:
77%
Én is pontosan így vagyok....
2014. febr. 6. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Sportolj. Tanulj valamit.
2014. febr. 6. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nem tudok elmélyülni már semmiben.
2014. febr. 6. 16:23
 4/8 anonim ***** válasza:
Keress olyat elfoglaltságot,ami ellazít ami nem tevékenység neked,hanem kikapcsolás,ami örömet okoz,amivel kiegyensúlyozottabb vagy...ha nincs ilyen kezdj el segíteni embereknek az örömet okoz..és te is jobban leszel tőle,a többi jön magától!!
2014. febr. 6. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Keress egy önsegítő- vagy drámacsoportot, ahol hasonló emberek vannak és együtt próbálják megoldani a problémáikat.
2014. febr. 7. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
12%
Szokj le a drogokról
2014. febr. 9. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
milyen drogokról? gratulálok
2014. febr. 9. 22:07
 8/8 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? Ha gondolod írj nekem, én is ilyen vagyok (sajnos..vagy épp szerencsére, legalább nem csesznek át a "barátok" folyton....).
2014. febr. 10. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!