Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Melyikkel megyek többre?...

Melyikkel megyek többre? (tanulás)

Figyelt kérdés

Szakközépbe járok, nem a legkeményebbe, de nem is a legaljába, azért elég sokat kéne tanulni. De nem tudom, én úgy vagyok vele, hogy megelégszem a 2-3-sal, csak ne bukjak meg (kivéve angolból, abból 5-ösre hajtok, illetve rajzból, mert az könnyű). Tudtommal a munkahelyeken nem azt nézik, hogy hanyassal érettségiztél le, hanem csak azt, hogy megvan-e a papír. Egyetemre meg nem megyek, az is biztos. Helyette inkább nelvet szoktam tanulni itthon, netről (spanyol, francia, portugál, de a spanyollal állok a legjobban), de néha úgy érzem, hogy az a kettes, vagy hármas nem olyan jó jegy. Viszont nekem is csak 24 órából áll egy nap, nem tudok egyszerre a suliba is tanulni, meg nyelveket is. Szerintetek melyikkel mennék többre, ha 4-es, 5-ös tanuló lennék (bár az nálam szinte lehetetlen lenne), vagy ha folytatnám a nyelvtanulást?


Egyébként stewardess szeretnék lenni. (nyelvvizsgák és érettségi kell csak)



2014. nov. 16. 15:11
 1/6 anonim ***** válasza:

Azzal jarnal a legjobban ha tanulnal rendesen az iskolaban, aztan pedig egyetemre mennel, valami keresett szakra: gepeszmernoki, villamosmernoki, esetleg valami informatikai szakra.

Pusztan egy erettsegivel nem sok mindenre lesz lehetoseged, a nyelvtudas segithet, de nem sokat.


A stewardes szerintem meg szerintem nem egy nagy karrier, de te tudod.

2014. nov. 16. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Amiket te írtál szakokat, oda inkább fiúkat keresnek... de egyetemre egyáltalán nem szeretnék menni, nem nekem való.

Nekem meg a stewardess az álommunkám, és nagyon szeretnék az lenni.

2014. nov. 16. 19:07
 3/6 anonim ***** válasza:

"Amiket te írtál szakokat, oda inkább fiúkat keresnek."


Oriasit tevedsz :)


Ha neked a pincerkedes a levegoben az alommunkad, hat akkor csinald :)

2014. nov. 16. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Lehet, hogy tévedek, de nekem igenis az az álommunkám, és csinálni is fogom.

De azért köszi, hogy válaszoltál a kérdésre.

2014. nov. 16. 19:31
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia! Én légiutaskísérő vagyok. Az a szomorú hírem, hogy sajnos nagyon nem vesznek fel olyanokat, akiknek nincs diplomájuk. Ugyan nem elvárás, de a legtöbb jelentkezőnek van, így akinek nincs az háttérbe szorul. Amit jól gondolsz, hogy a nyelvtudás kell. Minimum 2 idegennyelv, innen indul a dolog. Aki csak az angolt beszéli, annak felejtős sajnos.


Ami a másik, hogy kb. 40 éves korodig dolgozhatsz itt. Utána elküldenek a cégtől, ami azt jelenti, ha nincs diplomád jó nagy bajban leszel. Szerintem gondold át...

2014. nov. 17. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

szerintem meg nagyon gyorsan szedd össze magad és a ketteseket pedig felejtsd el!sokkal többre lehetnél képes csak akarnod kell.én szerintem hozz össze legalább egy 3as 4est és mellette pedig ugyanúgy fogod tudni tanulni a nyelveket csak mondjuk hétvégén és feküdj rá egy nyelvre,ha a spanyol megy a legjobban akkor azt tanuld.

egyébként a középiskola után ha egyetemre nem is de legalább egy főiskolát sem szeretnél elvégezni?tudod mit!ha szeretnél ha nem szerintem akkoris végezd el mert még ahhoz is elvárás hogy stewardess lehess pedig az nem épp egy olyan munka amihez túl sok ész kell akkor szerinted mégis mihez fogsz kezdeni mikor már túl öreg leszel stewardessnek és már nem fogsz kelleni nekik?

Én ezeket nem azért írtam le hogy lebeszéljelek az álmodról vagy hogy bántsalak csak gondoltam elmondom amit gondolok ha már megkérdezted,remélem nem sértettelek meg.

Amúgy én is stewardess szeretnék lenni majd,de az még messze van mert még csak jövőre megyek középiskolába :)

2014. dec. 30. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!