Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám sikeresen...

Boti948181 kérdése:

Hogyan tudnám sikeresen letenni a nyelvvizsgát?

Figyelt kérdés

Sziasztok


Angolból szeretném lerakni a középfokú nyelvvizsgát csak bárhogy tanulom a szavakat ne nagyon megy a fejembe.

Azt tudom hogy filmeket sorozatokat kell nézni csak hát ha nem tudom fordítani akkor hiába bámulom ha nem értem. De ha van olyan videó sorozat vagy film vagy bármi amivel jobban tudok majd fordítani azt megköszönném.



#angol.nyelvvizsga
2014. nov. 16. 16:51
 1/2 anonim ***** válasza:
Lehet megtanulsz 1000 szót és nyelvvizsgán egy 1001. lesz amit már nem tudsz. Körültekintően kell tudni olvasni a szöveget, hogy ki tudd találni, hogy kb. mit jelent egy szó. Viszont ha nagyon rossz a szókincsek akkor angol meséket ajánlok. Mért ? Mert (talán) lassabban beszélnek, érthetőbben és nem hosszú. És mivel egyszerű a történet ki tudod találni a szavakat és megtanulod.
2014. nov. 16. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
milyen angol meséket ajánlasz?
2014. nov. 18. 20:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!