Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » A nyáron meg lehet tanulni...

A nyáron meg lehet tanulni angolul, és a nyár végén letenni sikeresen a középfokú nyelvvizsgát? Mennyi idő kell hozzá? Mikre kell különösebben figyelnem az itthoni tanulásnál? Milyen hibákat szoktak elkövetni a nyelvtanulók?

Figyelt kérdés
Sajnos nyelviskolába vagy tanárt fogadni nem tudok, mert nincs rá elég pénzem.
2012. jún. 15. 18:35
 1/3 anonim válasza:

Nem lehetetlen. Egyéni tanuláshoz itt elég sok jó dolgot találsz:

[link]

2012. jún. 15. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Milyen szinten vagy most angolból?
2012. jún. 16. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha 0-ról akarod kezdeni, akkor ugyanezt tudom mondani:


http://www.gyakorikerdesek.hu/kozoktatas-tanfolyamok__nyelvt..



Nem ártana, ha lenne már két nyelvvizsgád, mert akkor van már tapasztalatod, hogy mit is akarsz csinálni.

Kidolgozott módszer nélkül elsőre ilyen erőltetett tempóval haladni egyáltalán nem könnyű.


Tipikus hiba?

Szerintem az, hogy sokan akarnak először csak olvasni megtanulni, és majd utána beszélni.

És szerintem nagyon rossz módszer.


A kiejtésre nagy hangsúlyt kell tenni a tanulás elejétől kezdve. Rengeteg hanganyag van a neten, szóval ez nem olyan nehéz.


Az előző linkről:

[link]


Erre kéne rádupláznod.

2012. jún. 16. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!